Активісти намагаються перекласти відповідальність із хворої голови на здорову

Категорія: Без категорії Автор: feykaktiv0 Comments

102 просмотров

Перед Офісом Президента України у четвер відбулася акція вкладників недобудов. Як повідомили ЗМІ, участь у заході взяло близько 50 осіб.

Плакати “Klichko зробив нас бомжами”, “Вимагаємо комунального забудовника!!!”, “КМДА, добудуйте “Східну браму”, “ЖК “Південний квартал”, “Вимагаємо заборони будівельні афери. Платити двічі не будемо!” свідчать, що претензії активісти мають до Віталія Кличка й до забудовників. Але чому ж тоді протести розгортаються під Офісом Президента?

Дивно, чому дорослі люди вважають, що мають право заважати щоденному життю столиці? І до чого тут Офіс Президента?

ЗМІ повідомили, що «декілька учасників акції облаштували перед Офісом Президента собі спальні місця».

Невже активісти думають, що Президент разом із службовцями ОП піде добудовувати довгобуди? Що й кому мають довести ті громадяни, які влаштували нічліжку в самісінькому центрі, анітрохи не переймаючись тим, що заважають і киянам, і гостям столиці? Більше того, ці так звані активісти формують погане враження і про Київ, і про Україну взагалі.

Як відомо, порушені права громадян мають бути захищені в суді. Але ж тут інші активісти роблять усе можливе й неможливе, щоб судова система не могла працювати, ставлячи суддям і судам палки в колеса.

Хоча якби активісти мали на меті з’ясувати ситуацію з недобудовами, то навряд чи вони обирали б шлях, який просто є галасом і шумом.

То яку мету переслідують активісти, які вкотре створюють веремію під Офісом Президента?

 Коментарі

Поділитися записом