Апасов Василь Олександрович

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

1262 просмотров

Місце реалізації активності:

Висунутий: Громадською спілкою «Громадський контроль та порядок».

 

 Біографічні відомості:

Громадянин України

Народився: 29.04.1986 р. у м. Вишгород Київської області

Сімейний стан: з 2016 р. одружений на Апасовій Анастасії Тарасівні (попередні прізвища: Мацало та Дайнод).

Місце проживання: м. Вишгород

 

Освіта:

В 2003 р. закінчив загальноосвітню спеціалізовану школу № 3 «Сузір’я» в м. Вишгород.

В 2011 р. закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» з дипломом Магістра за спеціальністю Маркетинг.

 

Трудова діяльність:

2009р.-2011р. – працював інженером з комплектації в ПП «Буд-тех».

2012р.-2014р. – працював економістом, начальником відділу матеріально-технічного забезпечення в ДП «АІРТ».

2014р.-2015р. – працював економістом в ДП «Держреєстри України».

2015р.-2017р. – працював ведучим телеканалу NEWSONE, який належить ТОВ «Новини 24 години». Власником якого є батько Євгена Мураєва (в минулому активний член Партії Регіонів, а на сьогоднішній день член Опозиційного блоку та Голова політради партії «За життя» (Головою якої є Рабінович Вадим Зіновійович)).

3 2015р. – зареєстрований як ФОП (як тільки почав працювати на телеканалі).

З 2017р. заснував та очолює ГО «Національний інтерес України».

На сьогоднішній день, основне місце роботи – Інформаційне агентство UNN (ТОВ «ІА «УНН»).

 

Профіль у соцмережах: https://www.facebook.com/vasiliyapasoff

Фінансовий стан:

Згідно декларації за 2017р., його загальний дохід склав 696 956 грн., з яких: як ФОП – 643 450 грн.; як керівник ГО “Національний Інтерес України” – 34 875 грн.; в ТОВ “ІА “УНН”” – 18 631 грн. (яке він вказав як основне місце роботи).

Дохід дружини склав: ТОВ “ІА “УНН”” (основне місце роботи) – 47 334 грн.; за сумісництвом (незрозуміло де) –  35 106 грн. та ще й в якості ФОП – 405 700 грн.

Серед нерухомого майна задекларовані дві квартири: Апасов Василь Олександрович вказав свої 50% у праві власності на квартиру в м. Вишгород (загальною площею 56,4 кв.м.), якою він володіє з грудня 2005р. та вказав квартиру дружини у м. Київ (загальною площею 50 кв.м.).

Також кожен з подружжя має своє авто: він – KIA Sportage 2017 р.в. (вартістю 630 000 грн.); дружина володіє – Тойота РАВ 4 2015р.в. (оформлене в 2016р.).

Готівкові заощадження є лише у Василя Олександровича у розмірі 1 800 000 грн.

Цікаво, що в декларації не вказані корпоративні права, які належать його дружині в ТОВ “ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНСЬКІ НЕЗАЛЕЖНІ НОВИНИ” (ТОВ “ІА УНН”) в розмірі 50% (вартістю 25 000 грн.), та керівником якого вона є з 2013 р.  

 

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

  • ТОВ “ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНСЬКІ НЕЗАЛЕЖНІ НОВИНИ”, керівником та співвласником якого є дружина Апасова – Апасова Анастасія Тарасівна, цікаве з точки зору її прямого зв’язку з «відомим» ТОВ “ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО “УНН” (які, навіть мають однакому скорочену назву – ТОВ «ІА «УНН») та яке є офіційним місцем роботи подружжя Апасових.

Та не лише назва об’єднує ці агентства. Засновником обох інформаційних агентств є не менш відома Лозан Уляна Іванівна, яка свого часу була головою прес-служби МОЗ України, а пізніше стала засновницею та керівником “ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО “УНН” (зі статутним капіталом в 900 000 грн.).

Та не лише спільна робота пов’язує Лозан та Апасову, але й їх спільне місце проживання – м. Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА, будинок 77, квартира 19.

Неодноразово це інформаційне агентство пов’язували з екс-нардепами від Партії Регіонів, зокрема, з Ганною Герман.

Не дуже правдоподібно виглядає й той факт, що будучи співзасновником та керівником «свого» інформаційного агентства (ТОВ “ІА УНН”), дружина Апасова, довгий час (навіть ще не маючи журналістської освіти) працювала на інших каналах, пов’язаних з членами Партії Регіонів та Опозиційного блоку (112 та NewsOne) – в якості рядового кореспондента.

Дуже цікаво виглядає пов’язаність цих двох інформаційних агентств із ще одним ТОВ – “МЕДІА ІНФО ГРУП”, яке зареєстроване за тією ж адресою – м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 6, Офіс 5.

Це Товариство, «заснувала» (в 2015р.) та очолює ВЕЛЬКОВА МАРГАРИТА АНДРІЇВНА, яка свого часу була прес-секретарем міністра освіти Дмитра Табачника, а з 2012р. була призначена Генпрокурором Пшонкою на посаду прес-секретаря Генеральної Прокуратури України, де пропрацювала  до люстрації в 2014р.

Також, ВЕЛЬКОВА МАРГАРИТА АНДРІЇВНА, є дружиною Велькова Анатолія Вікторовича – працює в органах прокуратури з березня 2012 року по теперішній час, а на посаді прокурора третього відділу процесуального керівництва управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури міста Києва – з 21.03.2017. Саме він, в 2014р. проводив обшук у адвоката (нині – народний депутат) Георгія Логвинського та так і не був люстрований (на відміну від своєї дружини).

А на сьогоднішній день, особа з подібним прізвищем та ініціалами проходить відбір до Державного Бюро Розслідувань (№ 189 у списку), саме тієї організації, де Апасов Василь Олександрович є членом Ради громадського контролю.

  • Відносно ж Громадської спілки «Громадський контроль та порядок», від якого Апасов потрапив в ГРК ДБР, то її директор – Дмитро Юрійович Освій, адвокат, юрист та засновник/керівник великої кількості кампаній (більше 20). Він же й засновник та керівник двох кампаній-засновників цієї Громадської спілки і він же одноосібно приймав рішення, щодо висунення Апасова В.О. до складу ГРК при ДБР.

Одним із таких співзасновників Громадської спілки є ТОВ «Адвокатська фірма «Горо лігал» (стара назва – ТОВ «Правнича фірма «Горошинський і партнери»), засновником якої разом з Освієм Д.Ю. є адвокати КОРНЄВ ІГОР ІГОРОВИЧ  та ГОРОШИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

Горошинський О.О. є одним із захисників  екс-президента Віктора Януковича («грузинський слід») і бійців спецпідрозділу «Беркут», яких підозрюють у вбивствах на Майдані в 2013-2014 роках.

  • Свою «популярність» за останній рік, журналіст без спец освіти – Василь Апасов здобув завдяки створеній ним в 2017р. ГО «НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНТЕРЕС УКРАЇНИ», яка через кілька днів після офіційної реєстрації випустила фільм-«розслідування», в якому члени ГО «Центр протидії корупції» були звинувачені в спробах ухилення від сплати податків шляхом оплати послуг через ФОП.

І зрозуміла така обізнаність розслідувача, якщо згадати, що саме він та члени його родини останні кілька років активної роботи на телеканалах отримує майже всю свою заробітну плату як ФОП.

Також це розслідування цікаве його пов’язаністю з оточенням Миколи Мартиненка та народними депутатами від «Народного Фронту», зокрема – Павлом  Пинзеником.

 Коментарі

Поділитися записом