Гринь Тетяна Григорівна

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

1093 просмотров

Місце реалізації активності:

1)  член Громадської Ради Доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (Колегія №3) https://grd.gov.ua/about/member/hryn

Висунута ГО “Центр політико-правових реформ” http://vkksu.gov.ua/ua/gromadska-rada-dobrotchiesnosti/

В Переліку кандидатів до ГРД від ГО “Центр політико-правових реформ” серед фахівців зазначена Гринь Тетяна Ігорівна (стр. 114) http://vkksu.gov.ua/userfiles/cppr.PDF , можливо й помилково, але ж документ офіційний.

А з іншого боку, не дивно, що під час висунення кандидатів могли виникнути такі помилки, бо коли з особою мало знайомий, то і мало про неї знаєш. Та й взагалі, з цього списку (7 осіб), лише дві особи згадуються на сайті самої організації (Куйбіда Р.О. та  Середа М.Л.), а про інших: «За вашим запитом нічого не знайдено».

Біографічні відомості: https://grd.gov.ua/data/members/hryn/biography.pdf

Громадянка України

місце народження: Україна

сімейний стан: не одружена

місце проживання: Київ

Освіта:

У 2006 році закінчила ЗОСШ №33 м. Київ

2006 – 2010 рр. навчання на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Отримала диплом Бакалавра.

2010 – 2012 рр. навчання на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Отримала диплом Магістра.

У жовтні 2012 року втупила до аспірантури Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2016 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук http://scc.univ.kiev.ua/upload/iblock/9da/dis_Grin%20T.G..pdf .

Її офіційними опонентами були Костюк В.Л. – заступник завідувача відділу Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України та Гробова А.А. – доцент кафедри спеціально-правових дисциплін Академії муніципального управління http://scc.univ.kiev.ua/upload/iblock/521/vidguk_Grin%20T.G..pdf

Трудова діяльність:

З 12.06.2012р. по 31.10.2012р. працювала на посаді юриста у ТОВ «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».

З 1.07.2016 року працює на посаді юриста у ТОВ «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».

Профіль у соцмережах: Фейсбук https://www.facebook.com/gryniatko (останній запис 2011 р.)

Фінансовий стан: Згідно даних декларації за 2015р. https://grd.gov.ua/data/members/hryn/declaration.pdf , серед нерухомого майна зазначена квартира в м. Києві загальною площею 147 кв.м. та нежитлове приміщення загальною площею 135 кв.м.

Володіє на праві користування автомобілем Mitsubishi Outlander 2008 року випуску.

Загальна сума сукупного доходу за 2015 рік (викладацька діяльність): 50 000 грн. та 8 000,00 дол. США на рахунку в банку.

Інші члені родини не зазначені.

Що ж стосується декларації за 2016 р., то вона не подавалась.

Але деякі нюанси. По-перше, в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно немає відомостей ані про квартиру в 147 метрів, ані про нежитлове 135 кв.м. Натомість є інші відомості. Наприклад, такі:

З одного боку, така кількість нерухомого майна виглядає дивно, й дозволяє припустити що йдеться про повне співпадіння імені та прізвища декількох людей. З іншого боку, 03.06.2016 зареєстрована Фізична-особа підприємець Гринь Тетяна Григорівна, з адресою реєстрації 04070, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОСЬКА, будинок 36/38, квартира 12.

І ось це вже дуже схоже на справжню адресу  Тетяни Гринь. По-перше, серед видів діяльності йде перекликання з її юридичною освітою (Код КВЕД 69.10 Діяльність у сфері права), з її науковою діяльністю, бо ж недарма отримала у 2016 році ступінь кандидата юридичних наук (Код КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у., Код КВЕД 72.20 Дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук), і звичайна – здавання в оренду власного майна (Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний)

Чесно кажучи, якби член ГРД і раптом не був підприємцем, ми б навіть здивувались.

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

А чи є взагалі громадська діяльність, бо як “до”, так і “після” обрання до складу ГРД жодної громадської ініціативи чи проекту у Тетяни Гринь немає. Та навіть дивлячись на роботу в складі ГРД, важко розгледити її активність, бо за весь час всього декілька Доповідей, які на фоні інших членів ГРД навіть роботою важко назвати.

А може Тетяна Григорівна виконую лише якусь свою окрему роль? Неактивну, номінальну, тиху роль…

 Коментарі

Поділитися записом