Канєвський Гліб Олександрович

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

1055 просмотров

Місце реалізації активності:

 1. З 13 жовтня 2017 – Голова Громадської Ради при Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів.

Висунутий: ГО «ЦЕНТР ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ ТА АНАЛІТИКИ «ЕЙДОС».

 1. З 2012 р. експерт Відділу боротьби з корупцією в Центрі політичних студій та аналітики «Ейдос» (керівник – Віктор Таран).
 2. З 2015 р. один із співзасновників ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЦЕНТР ЛОКАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ» (ГО «ЦЛС»), яка наприкінці 2017 р. зазнала деяких змін, щодо керівництва та назви, і на сьогоднішній день, в результаті ребредингу, вона стала ГО “CТЕЙТВОТЧ” (анг. назва «State Watch») (ЄДРПОУ 39663870). А перед цим, ГО «ЦЛС» підготувала Звіт відносно проведеної роботи за 2015-2017рр.

Офіційного сайту ГО «CТЕЙТВОТЧ» не має, лише діючий профіль ГО «ЦЛС» у Фейсбук. Офіційна адреса: 09109, Київська обл., місто Біла Церква, вул. Василя Симоненка, будинок 4, квартира 119. Керівник (співзасновник) – Канєвський Гліб Олександрович.

 1. З 2015р. працює в проекті Громадська платформа «Реанімаційний пакет реформ» (експерт групи Антикорупційна реформа)

 

Біографічні відомості:

Громадянин України

Народився: 23 лютого 1989 року в селищі Новгородка, Новгородківського р-ну, Кіровоградська обл.

Сімейний стан: одружений, виховує дочку

Місце проживання: Україна, м. Біла Церква

 

Освіта:

В 2012 р. Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка . Спеціальність — політологія.

 

Трудова та громадська діяльність:

 • 2010-2012 рр. – керівник ідеологічного відділу та член політичної партії «Молодь до влади» (згідно офіційної автобіографії).

Хоча відповідно до даних з офіційного інтернет-порталу Оболонської районної Державної адміністрації, станом на початок 2016р. Гліб Канєвський все ще був керівником Оболонської районної у м. Києві організації політичної партії «Молодь до влади» (№106).

 • 2011–2012 рр. працював у сфері юридичного супроводу компаній в державних закупівлях (ТОВ “Тендер капітал” та інш.).
 • В 2012р. був довіреною особою – Скрипця Валентина Вікторовича – кандидата у народні депутати України, в одномандатному виборчому окрузі в м. Києві № 222.

Цікаво, що Скрипець В.В. створив та очолює партію «Молодь до Влади». А на сьогоднішній день, він є помічником на постійній основі Дмитра Голубова (нардеп від БПП, мажоритарник з Одеси) і під його керівництвом Скрипець (в 2017р.) став Головою скандально відомої партії “Блок Міхеіла Саакашвілі” (яка ні якого відношення до Саакашвілі не має).

А його брат, СКРИПЕЦЬ Володимир ВІКТОРОВИЧ, під патронатом того ж Голубова, в 2015р. вів на вибори «Блок Дарта Вейдера», а сьогодні також приймає участь у боротьбі з корупцією, керуючи ГО «Фак корупція» та ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН “РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ “ФАК КОРУПЦІЯ” (які зареєстровані за тією ж адресою, що і ТОВ «Тендер капітал», де отримував свої «тендерні навички» по закупкам за державні кошти Гліб Канєвський).

 • З 2012-го року – експерт (з 2015 – керівник) Відділу боротьби з корупцією Центру “Ейдос” (до 2016 – Центр політичних студій та аналітики). Веде проекти з протидії корупції, в тому числі у сфері державних закупівель.
 • З листопада 2012р. зареєстрований як ФОП (Код КВЕД 69.10 Діяльність у сфері права (основний).
 • З 2015р. – засновує та активно виступає від імені ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ЦЕНТР ЛОКАЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ”.
 • З 2015р. – експерт Антикорупційної групи Громадської платформи “Реанімаційний пакет реформ.
 • З листопада 2016р. – керівник проекту «Забезпечення ефективних медичних витрат» (за підтримки МФ «Відродження»).
 • У 2016 році – член конкурсної комісії з обрання директора новоствореного Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів (квота Верховної Ради України).
 • З 13 жовтня 2017 – голова громадської ради того ж органу.

 

Профіль у соцмережах: https://www.facebook.com/prostokanevskiy

Фінансовий стан:

Згідно декларації за 2017р. загальний дохід від підприємницької діяльності склав 441067 грн. Дружина (згідно декларації) нічого не заробила.

Нерухоме майно: у 100% приватній власності має дві квартири – в м. Біла Церква (загальна площа 36 кв.м.) від грудня 2012р. та в м. Олександрія (загальна площа 38,7 кв.м.) від серпня 2016р. У власності дружини частка 20%  у праві власності на квартиру в м. Біла Церква (загальна площа 109,6 кв.м.) від квітня 2005р.

Рухомого майна не має (навіть у користуванні).

Серед заощаджень задекларовані: готівка – 21000 дол. США; на банківських рахунках – 70583 грн. та 5570 дол. США.

Кредитні зобов’язання перед АБ “Укргазбанк” в розмірі 87226 грн., які забезпечені квартирою в м. Біла Церква (на яку і видавався кредит в 2012році).

Серед юридичних осіб, де він та його дружина є власниками, зазначена ГО «Стейтвотч».

 

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

Гліб Олександрович, як і його колега Олександр Лємєнов, повинні краще інших знати, що в декларацію вносять не лише майно, що перебуває у власності, але й майно яке знаходиться у користуванні особи, тому тут виникає закономірне питання: «А де ж ви мешкаєте в м. Києві???». Мабуть не легко, не маючи власного транспортного засобу, кожен день на маршрутці їздити з/до Білої Церкви?

Основний вид підприємницької діяльності – «у сфері права», яскраво підтверджує, що навіть людина зі «свіжим» дипломом політолога, може без будь-яких перешкод позиціонувати себе спеціалістом у сфері права та при цьому заробляти непогані гроші.

Цікаво, що «Аналіз кандидатів до Ради громадського контролю при ДБР» проводила, очолювана Глібом Канєвським, ГО «Стейтвотч», і серед 99 кандидатів проаналізовані всі, окрім найближчих колег (як наприклад друг Лємєнов), бо «є конфлікт інтересів». А де ж професійна незаангажованість та неупередженість, чому так званий «конфлікт інтересів» заважає надавати громадськості повну та достовірну інформацію щодо всіх претендентів?

 Коментарі

Поділитися записом