Красносільська Анастасія Олегівна

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

619 просмотров

Місце реалізації громадської активності: член правління ГО «Центр протидії корупції» (до травня 2019 року), член Національної ради з питань антикорупційної політики (з 25 червня 2019 року), кандидат у народні депутати України 9 скликання від партії “Слуга Народу”, номер 8 у списку.

Біографія

Українка, народилась 23 червня 1984 р. в м. Київ

Проживає спільно з Радіном Мирославом Миколайовичем (Бенефіціарний власник ТОВ “Ю.ДЖ.ПРОДАКТС” , ЄДРПОУ 32498243 та ТОВ “ЕКО-ПРОД-ТЕХНОЛОГІЇ” , ЄДРПОУ 36449488)

Офіційне зареєстроване місце проживання – 01024, м. Київ, вул. Шовковична, буд. 29, кв. 49 (відповідно до витягу з ЄДРПОУ), однак фактично проживає в квартирі співмешканця – Мирослава Радіна.

Профіль у мережі фейсбук https://www.facebook.com/anastasia.krasnosilska

Освіта

Закінчила юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (випуск 2008 року) та філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (випуск 2009 року). Потім проходила додаткові тренінги з політології.

Досвід роботи

Якщо узагальнити, то досвіду роботи у Анастасії Красносільської немає. Тобто немає якщо вважати за такий якусь конкретно визначену професію, адже за фахом Анастасія жодного дня не працювала, натомість весь час, фактично відразу після того, як завершила вчитись виступала ЕКСПЕРТОМ в декількох громадських організаціях.

Починаючи з 2011 року Анастасія займалась виключно тим, що допомагала громадським організаціям підшукувати гранти. В деяких ЗМІ навіть залишились згадки про Красносільську як «експерт з підтримки неурядових організацій за рахунок бюджетних коштів та податкових стимулів для НУО».

Серед досягнень цього періоду – «Пролобіювала виділення з обласних бюджетів 2 мільйони гривень у 2013-2014 роках для конкурсів проектів неурядових організацій, а також запровадження прозорої процедури проведення таких конкурсів».

З 2014 року А.Красносільська стала вже з’являлась на заходах під бейджами та «координаторка проектів ГО “Український незалежний центр політичних досліджень” (з 2012 по 2015 рік) та «експерт з податкового законодавства».

Нетривалий час була експерткою робочої групи з питань дослідження стану громадянського суспільства Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, менше року – експертом з правових питань ГО “Громадський люстраційний комітет”.

У 2015 році стала одним із засновників ГО “СІВІК ХАБ УКРАЇНА”.

А вже з квітня 2016 року – «експерт з антикорупційного законодавства».

Остання її так звана посада – членкиня правління ГО “Центр протидії корупції”, з 2016 до 2019 року працювала там керівницею адвокаційних програм.

31 травня 2019 року Анастасія вийшла зі складу правління ЦПК, на початку червня — припинила співпрацю з організацією як керівниця адвокації. Причина – увійшла до передвиборчого списку політичної партії «Слуга народу» і має плани брати участь у дострокових парламентських виборах.

Певний політичний досвід А.Красносільська дійсно має, бо у 7 та 8 скликаннях Верховної Ради була помічницей-консультанткою на громадських засадах народного депутата Павла Різаненка.

Наразі 100% можна сказати, що Анастасія – вже фактично народний депутат, бо №8 у списку «Слуги народу» це гарантоване місце в парламенті. Однак дивно, що різні ресурси та ЗМІ по різному оцінюють досвід роботи Красносільської. Так, в УНІАН пишуть, що вона – експерт з податкового законодавства (https://www.unian.ua/elections/10579902-partiya-sluga-narodu-predstavila-pershu-dvadcyatku-svojih-kandidativ-onovleno.html). Регіональні ЗМІ – що екперт з антикорупційного законодавства (http://procherk.info/news/vybori/73810-a-tam-v-umani-tam-e-zmi-jakes-predstavniki-sluga-narodu-dali-pres-konferentsiju-v-cherkasah).

А сторінка ВІКІПЕДІЇ – взагалі просто – антикорупційна активістка.

Ось цю «професію», до речі, ми і маємо розглядати як основну, бо навряд чи правник буде говорити ось так, далі цитуємо ЗМІ: «Анастасія Красносільська розповіла, що вона була лідером кампанії зі створення антикорупційного суду: «Що це означає для Черкас? Коли ми під’їжджали, то були вражені відсутністю дороги. На дорогах треба перестати красти, а ті, хто краде, мають сісти в тюрму», – заявила Анастасія».

Фінансовий стан

Основним джерелом доходу Анастасії Красносільської весь час була так звана підприємницька діяльність.

«Так звана» – тому, що справжній, звичайний ФОП зазвичай співпрацює з багатьма контрагентами, але не активісти – для них це просто форма заробітної плати від тієї чи іншої ГО.

До речі, платять активістам дуже гарно.

Так, А.Красносільська як ФОП отримала доход у 2018 році в розмірі 557 926,00 грн, що на 142 000 грн більше, аніж у 2017 році. В середньому – це 46 000 грн щомісячно

https://public.nazk.gov.ua/declaration/b8795e64-200b-44de-ac7d-b84eaa04831e

В якості цінного рухомого майна зареєструвала кішку Марусю.

Висловлювання, які не є доброчесними

«Політичним і суддівським кланам потрібні саме “сірі конячки” — кандидати, які не викликають у суспільства глибокого обурення або які зможуть розвіяти претензії до себе»

https://dt.ua/internal/siri-konyachki-antikorupciynogo-sudu-299355_.html

З журналістами Укрінформу розмірковувала про те, як треба «зламати хребет суддівській мафії» – https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2651245-anastasia-krasnosilska-ekspert-centru-protidii-korupcii.html

 

 Коментарі

Поділитися записом