Марчук Максим Едуардович

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

1602 просмотров

Місце реалізації активності:

Висунутий: Всеукраїнською Громадською Організацією «Спілка громадських організацій України «Народна рада».

 

Біографічні відомості:

Громадянин України

Народився: 16.09.1987 р. в смт. Великодолинське Одеської обл.

Сімейний стан: з 2017 р. нарешті розлучився, від першого шлюбу має доньку, виховує ще три дитини.

Місце проживання: Одеська обл., Овідіопольський район, смт. Великодолинське

Освіта:

2004 – 2008рр. – навчався в Одеській національній академії зв’язку ім. Попова. Отримав диплом за спеціальністю – інженер зв’язку.

2012р. – кандидат технічних наук.

 

Трудова діяльність:

2006-2008рр. – участь у створенні проекту телемедицини в Україні.

2007р. – засновник компанії ТОВ «Infiniti lap group» Україна (Продаж світлових і звукових систем для концертів).

2007р. – співзасновник з Іриною Поповою ТОВ «Електромонтажний поїзд № 754» (Електромонтажні роботи в області електрифікації залізниць).

2007р. – один із співзасновників та керівник ПП “БЄЛІК ОЛЕКСАНДР”, основним видом діяльності якого було – діяльність барів. З січня 2012р. ПП знаходиться в стані припинення на підставі рішення суду (Справа №2а/1570/3774/2011 від 18.07.2011р.).

2013р. – радник Голови правління «Інтер Банку» (мажоритарний акціонер банка (володів 9,75%). А вже в квітні 2014р. в банк входить Фонд гарантування вкладiв. В 2017 році банк був ліквідований.

2017р. – засновник інвестиційної компанії MMG. Є Керуючим партнером цієї компанії та одночасно з цим керує ЮРИДИЧНИМ департаментом компанії, який чомусь називається «ТОВ «Марчук і Партнери» (і це за відсутності юридичної освіти).

2017р. – засновник ТОВ «ЕМ ЕМ ДЖИ СОЛАР», ТОВ «ЕМ ЕМ ДЖИ СОЛАР АЛЬФА», ТОВ «ЕМ ЕМ ДЖИ СОЛАР ПЛЮС» та ТОВ «ЕМ ЕМ ДЖИ СОЛАР СТАР», які займаються будівництвом та експлуатацією об’єктів електроенергетики, що використовує альтернативні джерела енергії (сонячні електростанції).

 

Громадська діяльність:

З 2015р. в Одеській області організовує надання юридичної допомоги усім постраждалим від збройного конфлікту на Сході України, зокрема учасникам АТО та членам їх родин, ВПО, членам родин загиблих та зниклих безвісті, колишнім полоненим, населенню зони розмежування.

3 2016 року очолює команду активістів, основний напрямок діяльності якої є виявлення фактів корупції (в Одеській області та м. Києві).

 

Профіль у соцмережах: https://www.facebook.com/maxim.marchuk.92

 

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

 

 

  • Сімейний підряд!

ТОВ «Електромонтажний поїзд № 754», засновником та керівником якого є Марчук Максим Едуардович, зареєстроване за тією ж адресою (м. Одеса, Приморський р-н, вул. Семінарська, буд. 15-А), що й однойменне ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Електромонтажний поїзд № 754».

Саме це державне підприємство довгий час (аж до 2012р.) очолював його батько – Марчук Едуард Вікторович. В вересні 2011р., будучи  начальником державного підприємства «Енергомонтажний поїзд – №754», був звільнений з роботи на підставі ч. 2 ст. 36 КЗпП України, але рішенням Овідіопольського районного суду від 12.04.2012 р. його було поновлено на роботі. Пізніше, він повторно був звільнений з роботи з 11.07.2012 р. (з приводу чого ще довгий час судився).

Станом на кінець 2016р., Едуард Вікторович, був бухгалтером цього підприємства. А сьогодні, відносно цього підприємства порушено справу про банкрутство та відкрита велика кількість виконавчих проваджень.

За цією ж адресою зареєстроване ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПРОМЕЛЕКТРО” – засновник та керівник якого є Марчук Денис Едуардович (ще один син Едуарда Вікторовича).

  • Якщо подивитися пакет документів, наданий Марчуком Максимом Едуардовичем під час висування до Ради громадського контролю, то перше, на що звертаєш увагу – це безграмотність та невміння виражати свою думку.

Вражає й нещирість та 99% плагіат під час написання ним свого Мотиваційного листа, текст якого він просто скопіював зі статті Володимира Рапопорта і таким чином, порушив його авторські права та права сайту, на якому ця стаття була розміщена («Матеріали ТЕКСТИ.org.ua можна використовувати згідно ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства, CC BY (переклад ліцензії українською). Велике прохання ставити гіперпосилання в першому чи другому абзаці вашого матеріалу»).

  • Не менш цікавою є організація, від якої він потрапив до складу РГК при ДБР – Всеукраїнська Громадська Організація «Спілка громадських організацій України «Народна рада» (ВГО «СГОУ «Народна рада»).

Ось така собі «Стара гвардія з новими обличчями»!

Це організація, яка на початку 2003р. створювалася для підтримки ще тодішнього, діючого режиму Л. Кучми, а фундатором, фінансистом та ідейним натхненником всього цього дійства був нині покійний Григорій Кирпа (на той час міністром транспорту України), який мав бути офіційним кандидатом в президенти України, і створення ВГО «Народна Рада» мало зробити велику, гарну і позитивну картинку для виборця в його президентській передвиборчій компанії.

Але не склалося, бо Л. Кучма в 2004р. висунув на посаду нового президента В. Януковича (а мав Г. Кирпу). Потім, Помаранчева революція, і лише в 2010р., коли В. Янукович став президентом, все для «Народної Ради» закрутилося в друге, по новому, ще з більшою швидкістю та завзяттям.

Саме з того часу до цієї спілки громадських організацій «Народна Рада» стали залучали не аби кого, а, як правило, надійних та перевірених кадрів, які десятиліттями, життям, довели свою вірність ще тим, кучмівським ідеалам.

Саме ця Організація, в 2011р. активно підтримувала Президента Януковича та засуджувала заклики про усунення Віктора ЯНУКОВИЧА з поста Президента України та розпуск Верховної Ради.

З 2012 року ВГО «СГОУ «Народна рада» активно співпрацює з Всеукраїнським рухом «Український вибір» Віктора Медведчука.

А в 2014р. виступала за включення Віктора Медведчука в переговорний процес щодо мирного врегулювання конфлікту на Сході України. «Віктор Медведчук — лідер, здатний зупинити війну».

Не менш відомою є голова цієї Громадської організації – Лукашевич Надія Іванівна, яка в 2007р. балотувалася до ВРУ від Блоку «КУЧМА», в якості члена парії «СОЮЗ». Головою цієї Партії  був депутат ВР АР Криму Миримський Лев Юлійович, відомий, як активний діяч щодо об’єднання слов’янських «братніх» народів та блокуванням з партіями: «Вітчизна», «Словянська партія», «Центр», «Руський блок», блок «КУЧМА».

В 2018р. ЗМІ характеризують її так: «Надія Іванівна Лукашевич, котра колись працювала сільським головою в Крупському, потім — в Домантовому, а коли була в Безбородьках Драбівського району — тоді дороги перетнулися з кандидатом у Президенти Леонідом Кучмою, вона досі в столиці працює в його команді у складі «Народної ради».

Також Лукашевич Н.І. періодично звинувачують у шахрайстві. А члени її організації стають фігурантами гучних затримань.

І це приклад лише однієї, наближеної до ВГО «СГОУ «Народна рада» організацій, а скільки ще їх було таких!

 Коментарі

Поділитися записом