Марусенко Роман Ігорович

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

1260 просмотров

Місце реалізації активності:

1)  член Громадської Ради Доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (Колегія №1) https://grd.gov.ua/about/member/marusenko

Висунутий ГО “Центр політико-правових реформ” http://vkksu.gov.ua/ua/gromadska-rada-dobrotchiesnosti/

Хоча ні на сайті ГО, ні в офіційній біографії Романа Ігоровича немає жодної згадки про історію та формат співпраці з ГО (як і в більшості кандидатів від цієї ГО). До речі,  не зрозуміло, на яких підставах та за якими критеріями ГО взагалі обирали своїх кандидатів – адже висували вони не членів свої команд, і навіть не партнерів. Тоді кого?

2) з 2003 р. по сьогодні – асистент, згодом доцент кафедри земельного та аграрного права юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка.

3) згідно інформації з біографії, з 31.05.2007 р. адвокат в КДКА м. Київ – свідоцтво №3931, хоча офіційно інформація відсутня в Єдиному реєстрі адвокатів України на сайті http://erau.unba.org.ua 

Але лише знаходження особи в Єдиному реєстрі адвокатів України є офіційним підтвердження його професійної приналежності до когорти захисників. Адвоката з ім’ям Марусенко Роман наразі в Реєєстрі немає, номер свідоцтва – 3931 – є, але для іншого адвоката, виданий Донецькою КДКА. Напрошується два висновки: 1) пан Р.Марусенко станом на 2017 рік вже не адвокат, тоді він вводить в оману громадськість, і веде себе не зовсім етично до діючих адвокатів; 2) взагалі ніколи не був адвокатом, але тоді свідомо обманював ВККС, щоб надати собі більшої значущості під час конкурсу до ГРД. Обидва варіанти його не прикрашають, але просимо не називати цього пана адвокатом, поки він не підтвердить свій дійсний статус адвоката.

4) з квітня 2015 р. один зі співзасновників та член Громадської організації «Захист патріотів».

 

Біографічні відомості: https://grd.gov.ua/data/members/marusenko/biography.pdf

Громадянин України

Народився: 16.02.1979 в м. Усольє-Сибірське, Іркутська. обл., Росія.

Сімейний стан: не одружений

Місце проживання: м. Київ

Освіта:

З 1996 до 2001 рр. навчався на юридичному факультеті КНУ ім. Т. Шевченка, Правознавство, ОНР «магістр»;

В січні 2006 р. захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук (http://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_low/cgiirbis_64.exe?C21COM=2&I21DBN=ARD&P21DBN=ARD&Z21ID=&Image_file_name=DOC/2005/05mrizsu.zip&IMAGE_FILE_DOWNLOAD=1 );

З 2009 р по 2012 р. – навчався в НПУ ім. М. Драгоманова, кваліфікація Психолог, викладач психології, ОНР «магістр»;

У 2013 р. отримав вчене звання Доцент кафедри земельного та аграрного права (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

 

Трудова діяльність:

з 2003 р. по сьогодні – асистент, згодом доцент кафедри земельного та аграрного права юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка;

з 2004 р. по 2009 р. та  з 2011 р. по 2014 р. – працював викладачем в Економіко-Правовому коледжі при КНУ ім. Т. Г. Шевченка;

березень-червень 2007 р – працював юристом в ГО «Освітній правовий центр»;

квітень 2007 р. – жовтень 2007 – працював  юристом в ТОВ «Захист»;

з 2015 р. по 2016 р. – служив у Збройних силах України у зв’язку з призовом під час мобілізації.

Громадська діяльність: є членом громадських організацій – ВГО «Українська асоціація транзакційного аналізу», ВГО «Українська спілка психотерапевтів», ГО «Захист патріотів».

Профіль у соцмережах:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000410364648

Фінансовий стан: Згідно даних декларації за 2015 р. https://grd.gov.ua/data/members/marusenko/declaration.pdf його сукупний дохід складає 140 096 грн., з яких 104 991 грн. – дохід від викладацької діяльності; 4700 грн. – авторська винагорода; дивіденди – 6192грн.; грошове забезпечення у ЗСУ – 24213 грн. Сума коштів на рахунках в банках – 163203 грн.

Серед нерухомого майна вказане право власності на 1/3 квартири в м. Києві (загальна площа 112,2 кв.м.).

Рухоме майно – вказані два мотоцикли 1998р.в.: Yamaha Dragstar та Yamaha Tenere.

 

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

  • з 2007 р. Роман Марусенко був зареєстрований як ФОП, а вже в 2013 р. вирішив припинити свою діяльність (про що державний реєстратор здійснив відповідний запис в листопаді 2014 р.) і все б нічого, та на сьогоднішній день, податкова інспекція все ще має до нього певні питання: в серпні 2013 р. податкова інспекція Дарницького району м. Києва навіть направляла Повідомлення про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи (підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця), а на сьогодні, Роман Ігорович, «продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа – платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності, та має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності».
  • До Романа Ігоровича є ті ж питання, що і до інших членів ГРД, які були висунуті від імені ГО “Центр політико-правових реформ”: де Ваша активна громадська діяльність та робота у складі ГРД? Де суспільство можемо побачити реалізацію анонсованого Вами «бажання допомогти державі реформуватись»?
 Коментарі

Поділитися записом