Романюков Артем Валерійович

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

755 просмотров

Місце реалізації громадської активності: член Ради громадського контролю при НАБУ

ВисунутийГО «Платформа Громадський контроль»

Біографічні відомості:

Романюков Артем Валерійович народився 14 квітня 1984 року у м. Чехов, де його батько проходив військову службу. У віці трьох років разом з сім’єю переїхав до Дніпропетровська.

У 1991 році вступив до середньої загально-освітньої школи №53, а у 2000 – закінчив школу-ліцей №100 у Дніпропетровську з медаллю.

З 2000 по 2006 отримав дві вищі технічні освіти за спеціальністю “Гідроаеродинаміка” та “Інформаційні керуючі системи і технологіїї”, обидві у Дніпропетровському національному університеті.

З 2001 року працював спочатку як інженер-програміст, репетитор, а у 2006 заснував власний бізнес у сфері проектування, монтажу та обслуговування інженерних мереж та став директором і одним з засновників ТОВ “Клай-Мейт”, в якому працював до 2013 року.

Весь час після закінчення університету у якості здобувача навчався в аспірантурі Національного гірничого університету та суміщав основну роботу з науковою діяльністю на посаді наукового співробітника кафедри Гірничих машин та інжинірингу, де працював над дисертацією у сфері глибоководного видобутку корисних копалин.

Грає у якості гітариста в українському рок-гурті “Маса Причин”.

У 2013 році, під час Революції Гідності відчув поклик до активної громадської діяльності, тому вирішив радикально змінити рід занять – поступово залишив бізнес та вже у 2014 став одним з засновників громадської ініціативи “Громадський Контроль”, яка згодом стала офіційною громадською організацією “Платформа Громадський Контроль”. Основний профіль діяльності ГромКонтролю – боротьба з корупцією на рівні Дніпропетровська та області.

В 2014 році вступив до лав політичної партії ДемАльянс.

Фінансовий стан:

  1. Декларація 2016
  2. Декларація 2017

 

 

 

 Коментарі

Поділитися записом