Соколенко Наталія Анатоліївна

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

2494 просмотров

Дівоче прізвище – Слободянюк

Місце реалізації активності:

1)  член Громадської Ради Доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (Колегія №2).

Висунута ГО «Центр UA» (єдиний кандидат);

2)  з 2010 р. активістка журналістського руху «Стоп цезурі!»;

3) з 2012 р. член партії «ДемАльянс»;

4) з 2013 р. одна зі співзасновників та член ГО «Громадське радіо», яке в свою чергу є 100% власником ПІДПРИЄМСТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО» «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГРОМАДСЬКЕ РАДІО».

На сьогодні, заступниця головного редактора «Громадського радіо», ведуча, головна редакторка щоденної програми «Громадського радіо» «Громадська хвиля»;

5) з 2014 р. співзасновниця та активістка Реанімаційного пакету реформ.

Біографічні відомості:

Громадянка України

Народилася: 4 квітня 1975 р., м. Бровари, Київської області

Сімейний стан: незаміжня (розлучена: Соколенко Артем Васильович – колишній чоловік, один з власників та керівник ТОВ «Красні комунікації» (PR-агенство). До 2013 р. був координатором прес-центру руху «Стоп цензурі!»)

Місце проживання: м. Київ

Освіта:

У 2000 р. закінчила Інститут журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальність «журналістика». Хоча перший вибір був на користь історичного факультету.

Спецкурси:

У 2010 р. навчалась в українській школі політичних студій.

У 2010 р. – АСПЕН-семінар «Відповідальне лідерство».

У 2010-2011 рр. пройшла спецкурс для журналістів від Української Гельсинської спілки «Розуміємо права людини».

У 2011 р. – Києво-Могилянської академії і Фонду «Розвиток України» «Цифрова журналістика майбутнього».

У 2016 р. пройшла спецкурс «Фасилітаційні навички менеджера».

Трудова діяльність:

2000-2001 рр. – кореспондентка щоденної програми новин «Подробиці», телеканал ІНТЕР;

2002-2012 рр. – спеціальна кореспондентка програми «Вікна-Новини», телеканал СТБ (звільнилася — на знак протесту проти цензури та «джинси» в новинах каналу СТБ);

2012-2014 рр. – медіаексперт, авторка моніторингів роботи регіональних телеканалів видання «Телекритика»;

2012-2014 рр. – керівник проектів ГО «Центр 1/А» (напрямок – комунікації з медіа);

з 2013 р. зареєстрована як фізична особа-підприємець;

з 2013 р. і по сьогодні – заступниця головного редактора «Громадського радіо», ведуча, головна редакторка щоденної програми «Громадського радіо» «Громадська хвиля».

 

Політична активність:

В 2012 р. під час чергових виборів до Верховної Ради України, увійшла до передвиборчого списку Політичної партії Демократичний Альянс (№4). Але через брак коштів партія не змогла прийняти участь у виборах.

В 2014 р. будучи членом правління Демальянсу приймала участь у позачергових виборах до Верховної Ради України від Політичної партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)»– № 13 у виборчому списку.

В той період відбулось об’єднання Партії «Громадянська позиція» та Демократичний Альянс для походу на вибори.

До Верховної Ради партія не пройшла.

 

Професійні відзнаки:

У 2009 році отримала нагороду Національної ради з питань телебачення та радіомовлення “Телетріумф” у номінації “Репортер року”.

 

Профіль у соцмережах: https://www.facebook.com/natali.sokolenko

Фінансовий стан: Згідно даних декларації за 2016р. (яку не зразу можна знайти у зв’язку з помилкою в імені декларанта), її сукупний дохід від зайняття підприємницькою діяльністю складає – 482 822,65 грн. (що в два рази більше в порівнянні з 2015 р.).

Серед нерухомого майна задекларовано лише право спільної власності на 50% квартири в м. Києві (загальною площею 56 кв.м.), яка була придбана 28.08.2003р. Інша частина квартири належить колишньому чоловіку – Соколенку Артему Васильовичу.

Також в декларації вказується інформація відносно непогашеного Іпотечного кредиту від 2003 р. перед ПАТ Банк «Фінанси та кредит» в сумі 14 000,00 дол.США. Майновим забезпеченням цього кредиту вказана квартира (можливо мова йде про квартиру на вул. Черкаській, 11, яка і була придбана в кредит).

Незрозумілим залишається питання відсутності інформації щодо права власності на 50% квартири (загальною площею 46 кв.м.), яка була вказана в Декларації за 2015р. і про яку немає жодної згадки в Декларації за 2013р.

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

  • Одним з небагатьох випадків обговорення діяльності Наталії Соколенко є заява адвоката Олексія Шевчука до Громадської Ради Доброчесності з вимогою публічного розгляду питання щодо її неетичної поведінки як члена ГРД та дострокового припинення її повноважень. Доля цієї Заяви та результати її розгляду громадськості не відомі.
  • Виникають певні питання й щодо відповідності кандидатури Наталії Соколенко вимогам статті 87 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», де одним з критеріїв до членів ГРД є «політична нейтральність» (п.3 Закону). Хоча це не є перешкодою її членства в партії «Демократичний Альянс», про що вона навіть зазначила в біографії на момент висування її кандидатури до ГРД.

 Коментарі

Поділитися записом