Титич Віталій Миколайович

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

1548 просмотров

Місце здійснення громадської активності: Громадська рада доброчесності при ВККСУ

Висунутий: ГО “Трансперенсі Інтернешнл Україна” та ГО “Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан».

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність «географія та геоекологія».

Інститут післядипломної освіти Міжрегіональної академії управління персоналом, спеціальність “Правознавство”.

Національна Академії Внутрішніх Справ України, спеціальність “Правознавство”.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: Кандидат юридичних наук

Фінансовий стан:

Нерухомість: земельні ділянки загальною площею 600 та 1510 м2, квартира загальною площею 56 м2 (Київ), нежиле приміщення загальною площею 165,1 м2., котедж в комплексі “Happy land”.

Однак в реєстрі речових прав є лише відомості про нерухомость на вул. Оноре де Бальзака, 77. Цікаво, що в Єдиному державному реєстрі судових рішень немає справи за №754\7922\14-ц, на підставі якої це право власності виникло.

Легкові автомобілі: Lexus LX 570 2008 року випуску та Lexus RX350 2011 року випуску.

Біографічні відомості

Народився 20 червня 1967 року в місті Києві.

У 1984 році закінчив Київську середню школу №97 та вступив до Української сільськогосподарської академії (зараз – Національний університет біоресурсів і природокористування України) на факультет лісового господарства (заочна форма навчання). В цьому ж році розпочав трудову діяльність робітником у Київському лісництві Святошинського лісопаркового господарства.

У 1986 році був призваний на строкову військову службу. Службу проходив у Внутрішніх військах. Після учбового підрозділу зарахований снайпером спеціального взводу, наприкінці служби був в.о. командира взводу. У 1988 році був демобілізований у званні старшого сержанта.

У 1988 році вступив (переводом) на другий курс географічного факультету Київського державного університету (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), та продовжив трудову діяльність лаборантом сектору географічного факультету НДЧ КДУ. Надалі трудову діяльність поєднував з навчанням.

У 1996 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст за спеціальністю “географія та геоекологія” та здобув кваліфікацію географ, геоеколог, викладач географії; диплом ВЕ № 001959, виданий 2 лютого 1996 р.

У 1997 році закінчив Інститут післядипломної освіти Міжрегіональної академії управління персоналом, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст за спеціальністю “Правознавство”, спеціалізація «Право та організація комерційної діяльності»; диплом ДСК №007785 виданий 05.05.1997р., здобув кваліфікацію “юрист, менеджер бізнесу”.

У 2000 році пройшов спеціальний курс підготовки та отримав свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

У 2001 році закінчив Національну академії внутрішніх справ України, освітньо-кваліфікаційний рівень магістр за спеціальністю “Правознавство”; диплом магістра МВ № 10040758, виданий (дублікат) 03.11.2009.

Відповідно до рішення Херсонської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури №8 від 27.12.2001 року отримав право на заняття адвокатською діяльністю.

В 2003 році прізвище батька Засядчук змінив на дівоче прізвище матері Титич у зв’язку з сімейними обставинами.

З 2005 року працює головою Адвокатського об’єднання “Віталій Титич та Партнери”. Сфера практик Адвокатського об’єднання: неплатоспроможність та фінансове оздоровлення компаній, судове представництво у справах про банкрутство (конкурсний процес), антикризовий менеджмент та арбітражне керування. Спеціалізація Віталія Титича – кримінальний процес, розслідування злочинів в сфері економіки та фінансів, пошук та повернення виведених активів.

У 2009 році закінчив ад’юнктуру Національної академії внутрішніх справ України, захистив дисертацію, рішенням Вищої атестаційної комісії України від 22 грудня 2010 року присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності “Теорія та історія держави і права; історія політичних и правових учень”, отримав диплом кандидата наук ДК № 064150.

Шлях активіста:

У 2003 році став членом Асоціації Правників України (АПУ). З 2004 по 2016 рік – голова Комітету конкурсного права АПУ.

У 2012 році виступив засновником громадської організації арбітражних керуючих – «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу». На даний час є її Віце-президентом.

З 2008 року – член International Council of Museums, член ревізійної комісії українського відділення.

У 2015 році, разом з 11 адвокатами, які надають безоплатну правову допомогу особам, які визнані потерпілими під час масових протестних акцій на Євромайдані, заснував Об’єднання адвокатів – ГО “Адвокатська дорадча група” (АДГ). АДГ створене для координації професійної діяльності адвокатів – представників потерпілих, проведення незалежного розслідування злочинів, скоєних у період Євромайдану, з метою притягнення всіх винних осіб до відповідальності.

Примітка: в своїй біографії Віталій Титич чомусь не вказує про заснування Компанії АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ. Чи то не хоче “світити” адресу по вул. Кіквідзе. Чи, можливо, діяльність компанії була невдалою.

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

  1. З 2015 року Віталій Титич проживає на території закритого заміського котеджного комплексу “Нарру land” за адресою: Київська область, с. Білогородка, вул. Ярова. Нерухомість не задекларована. Приблизна вартість котеджу – близько $ 125 000, що практично в 1,5 рази більше доходу фігуранта за останні 7 років.
  2. Спосіб життя В.Титича явно не відповідає показникам його середньомісячного офіційного доходу, який за 2015-2016 роки склав близько 8 000 грн: особистий водій, доглядальниця для матері, навчання сина в приватній гімназії «Престиж», навчання в якій коштує 8000 грн. в місяць. Тільки ці витрати потребують середньомісячний дохід у 30000 грн.
  3. Закордонні дорогі поїздки – Титич В.М. здійснює по 6 дорогих турів за кордон на рік.  У період з 2010 року по 2016 рік Титич виїжджав за межі України 37 разів. Напрямки різні – Італія, Іспанія, Австрія, Хорватія, Франція, Німеччина, Польща, ОАЕ, Швейцарія, Єгипет, Туреччина, Нідерланди, Англія, Литва, Угорщина. Поїздки були з дружиною, яку для публіки Титич називає колишньою, і з сином. В період з 2010 року по 2016 року Титич В.М. витратив на виїзди за межі України приблизно $55 500. Більш того, отримавши в 2016 році офіційний дохід на суму близько $3677, на поїздки за кордон Титич витратив близько $8900, що практично в 2,5 рази більше офіційного заробітку.
  4. Фіктивне розлучення з колишньою дружиною Барильською Оленою Борисівною. В ЗМІ є інформація, що і після розлучення вони продовжують подорожувати разом за кордоном, проживають разом в заміському  комплексі “Нарру land”. Натомість мати Віталія Титича мешкає за адресою м. Київ, вул. Т.Шамрила, 4-В, яка зареєстрована на Барильську О.Б.

 

5. Участь в схемі зі встановлення контролю над земельними ділянками в Київській області. Титич В.М., за підтримки ПП “Сітал гласс”, в особі засновника та директора Матюшина В.А., є представником інтересів Хедестам Б.І. в процесі повернення корпоративних прав та встановлення контролю над майновим комплексом ПрАТ “БЗ” Теплозвукоізоляція “і, цілком ймовірно, ПАТ “ГКК” Біличі”, в тому числі і над земельними ділянками загальною площею близько 10 га, розташованими в с. Коцюбинське, Київської області. Для реалізації схеми з повернення пакета акцій ПрАТ “БЗ” Теплозвукоізоляція ” Титич В.М. використовує підконтрольне підприємство, де директором є брат його дружини Барильскої О.Б., а бенефіціарним власником виступає бізнес-партнер адвоката – Жмайло А.В. В рамках цього процесу фігурант регулярно контактує з Матюшиною О.В., яка представляє інтереси ПП “Сітал гласс” і є дочкою Матюшина В.А., а також займає пост Голови Коцюбинського сільської ради.

Перелічені вище факти (з 1 по 5 пункти) “недоброчесності” викладені в статті на порталі “Антикор” за посиланням

6. Конфлікт інтересів. За повідомленнями ЗМІ В. Титич досить часто контактує з суддею ВГСУ Яценко О.В. Цей факт примітний ще й тим, що, незважаючи на питання до майна судді і велику кількість скарг, надісланих на адресу Громадської ради доброчесності, зауваження на сторінці «Чесно. Фільтруй суд», кандидат в судді Верховного Суду Яценко О.В негативного висновку ГРД не отримала. На сайті ГРД взагалі відсутній протокол розгляду її питання.

За заявою адвоката Віталія Титича розпочато досудове розслідування в рамках кримінального провадження щодо незаконного втручання в автоматизовану систему розподілу справ у Вищому адміністративному суді України. “Вказані у заяві обставини свідчать про умисне внесення до автоматизованої системи документообігу суду користувачами системи — працівниками апарату суду — неправдивих відомостей щодо повноважень суддів”, — зазначено у висновку ГРД щодо кандидата М.Смоковича. Одночасно, адвокат Віталій Титич є координатором ГРД. Заяву внесено вже після початку конкурсу. Самовідвід при голосуванні Віталій Титич не брав.

Під час розгляду висновку щодо Стратієнко Л.В. Роман Куйбіда заявив, що Віталій Титич повинен при голосуванні за негативний висновок щодо Стратієнко взяти самовідвід,оскільки В. Титич є заявником у справі про втручання в розподіл справ у ВГСУ. Титич повідомив, що це неправильно. Детальніше – за посиланням

Голосуючи за негативний висновок проти судді Козир Т.П., Віталій Титич сумнівався, чи брати йому відвід, хоча він сам є заявником у кримінальній справі проти судді. Ще й пожурив суддів, що вони не дають “викривальних показів проти самих себе”. Дослівно це звучало так: “…вони не надають викривальних показань щодо себе та причетних осіб й нічим це не пояснюють, таким чином не сприяють розкриттю злочину”.

Інші публікації в ЗМІ стосовно Віталія Титича:

  1. АДВОКАТ КОРБАНА ОБУРЕНИЙ ДІЯМИ СОКОЛЕНКО, ТИТИЧА ТА ІНШИХ «ГОСПОДАРІВ» ГРД
  2. ПРОДАЖНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ЯК ГРД ЗМУШУЄ СУДДІВ ДАВАТИ ПОКАЗИ ПРОТИ САМИХ СЕБЕ…
  3. Недоброчесність доброчесних
 Коментарі

Поділитися записом