Устименко Віталій Миколайович

Категорія: Активісти Автор: Site Editor0 Comments

1094 просмотров

Місце здійснення громадської активності: Рада громадського контролю при НАБУ

Висунутий: Всеукраїнське об’єднання «АВТОМАЙДАН»

Профіль у соцмережі: Фейсбук

Біографічні відомості:

Народився 09.06.1993 року в м.Одеса

У 2010 році закінчив Одеську гімназію №7

У 2015 році закінчив навчання в Одеському національному університеті ім. Мечникова

З 2012 року займається громадською діяльністю

Фінансовий стан:

  1. Декларація 2016 року

Дії, факти та висловлювання, що не відповідають принципам доброчесності:

  1. За повідомленнями ЗМІ Віталій Устименко бере участь в замовних акціях проти “неугодних” людей. Свою кар’єру в Одеському осередку “Автомайдану” Віталій почав зі спроб усунути керівництво одеської поліції, що викликало обурення серед інших українських активістів. Вимоги та доводи були настільки абсурдні, що представники організації «Рада Громадської безпеки» висловили думку, що активісти «Автомайдану» і зокрема Віталій Устименко спеціально розгойдують події і домагаються певної дестабілізації в місті.
  2. Незадоволений рішенням Одеської міськради про відчуження нежитлової будівлі на Ланжероні ФОП Калініну, Устименко під час засідання вибіг на середину залу і став погрожувати присутнім, мовляв вони за все відповідатимуть. У ЗМІ цей інцидент охрестили як «ТІТУШКИ в залі міськради»
  3. Наступний факт важко перевірити та встановити його достовірність. Але є думки, що на відео – саме Устименко
  4. В ЗМІ є інформація, що Устименку належать 1 квартира в Одесі, ще дві квартири в Києві та Київській області, і ще одна в Черкаській області.

Але аналіз Державного реєстру прав на нерухомість це не підтверджує, тобто йдеться напевне про повних тезок Віталія Устименка.

Бо квартира у Черкаській області придбана за договором купівлі-продажу у 2003 році, коли активісту Віталію було всього 10 років.

Квартира на вул. Іскрівській в м. Києві  придбана внаслідок приватизації, що також ставить під сумнів її належність одеситу.

Квартира в м. Буча також навряд чи належить активісту, бо право власності виникло у 2006 році, коли активісту було 13 років.

Тож напевне, єдиною власною нерухомістю Устименка є квартира на проспекті Добровольського. Однак стверджувати це стовідсотково не можна, бо судячи з усього Віталій Устименко свідомо відмовився від отримання ідентифікаційного коду, хоча це змогло б убезпечити його від “чужої” власності осіб з однаковим прізвищем.

 

Публікації в ЗМІ:

  1. Кто такой Виталий Устименко?
  2. Антикоррупционеры-рекетиры в общественном совете НАБУ. Вся правда об активисте Виталии Устименко
  3. Скандал, минирование и драка: все подробности сессии Одесского горсовета 
 Коментарі

Поділитися записом