Адвокати оголошують страйк проти «Князева і його тітушок»

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

139 просмотров

Голова Ради адвокатів Київської області Петро Бойко розповідає про причини страйку адвокатів Київської області, який оголошено через побиття адвоката в Білій Церкві.

«Через побиття адвоката в Білій Церкві всі адвокати Київської області оголосять страйк з метою якомога швидшого оголошення підозри “тітушкам”, яких звинувачують у злісних правопорушеннях на замовлення найвищого керівництва поліції.

20 травня 2019 року в місті Біла Церква агресивна зграя накачаних тітушок накинулася на адвоката Олексія Несвітайла та жорстоко побила. Били уміло, із знанням справи, чудово усвідомлюючи, що перед ними адвокат.

Олексій Несвітайло – ветеран АТО, нагороджений орденом «За мужність ІІІ-го ступеню», адвокат за професією, став у важкий час на захист України і достойно пройшов випробування і пекло війни. Повернувшись до мирного життя, він знову долучився до правозахисної діяльності, до боротьби за права і свободи людей.

Дружина тричі телефонувала на «102». Ніхто із поліції не приїхав. Жодної реакції, ніби хтось дав команду. Тітушки ще з добру годину знаходилися на місці злочину, і лише коли вони організовано направилися в сторону кав’ярні по вулиці Леся Курбаса, прибув наряд поліції, який, звісно, нікого не виявив і нікого не затримав.

Лише на 10-й день після побиття адвоката розпочалося досудове розслідування місцевими слідчими, і то після втручання представників Комітету захисту прав і гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області. Поліція не проводила огляд місця події. Перехожі та очевидці власноруч зібрали вибиті зуби адвоката і передали його дружині, а та вже в пакеті принесла ці докази до поліції. Слідство фактично не ведеться. Винних осіб до цих пір поліція не може ні встановити, ні знайти. Хоча практично всі жителі Білої Церкви знають їх, називають прізвища тітушок, називають навіть спортивний зал, де вони тренуються. Але поліція чомусь безпорадна і бездіяльна.

Хто ця «тітушня»? Чому вони ведуть себе так зухвало і безкарно?

12 червня 2019 року Рада адвокатів Київської області планує провести спільне засідання з КДКА Київської області та за участі представників Ради адвокатів України НААУ. Одним із головних питань, яке стоїть на порядку денному, це обговорення локального попереджувального страйку адвокатів. Після оголошення страйку на певний період часу або до моменту повідомлення підозри винним особам у побитті адвоката Несвітайла буде припинено надання будь-якої правової допомоги у кримінальних провадженнях у поліції, прокуратурі, судах на території Білої Церкви.

Оскільки оголошення страйку Радою адвокатів Київської області оформляється рішенням, то воно є обов’язковим до виконання кожним адвокатом регіону. Відповідно до чинного законодавства не виконання рішення органів самоврядування адвокатури тягне за собою для адвокатів дисциплінарну відповідальність, в тому числі, до припинення адвокатської діяльності».

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом