Активіст і квартирооптиміст Сергій Лещенко виманює у людей гроші

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

161 просмотров

Українцям важко забути про скандад із дуже дорогою квартирою, яку активіст, журналіст і депутат Верховної Ради Сергій Лещенко купив у самісінькому центрі столиці. Але гроші, якими його наділили різні жінки, мабуть закінчились, бо тепер Лещенко, якого вже звуть квартирооптимістом, просить людей скинутися копійчиною.

Ось що написано на його сторінці у мережі Facebook (полаяти експрезидента теж не забувся):

«Медведчук стоїть на порозі наступної Верховної Ради. Його вплив на українську політику, економіку та судову владу буде тільки збільшуватися. Це – не лякалка. Це – нова реальність. І це – прямий наслідок правління Петра Порошенка.

Саме за часів влади Порошенка саме Медведчук отримав доступ до ринків дизеля та скрапленого газу. Саме звідти йшли гроші 💰 на фінансування партії та телеканалів.

Саме Порошенко керував Антимонопольним комітетом та СБУ , які дали дозволи Медведчуку наповнити наш ринок паливом Роснєфті, взяти під свій контроль заправки Роснєфті в Україні, отримати дизельний трубопровід в розпорядження своїх друзів.

Саме підконтрольна Порошенку Нацрада з питань телебачення дозволила телеканалу 112 продовжити мовлення, попри всі можливі порушення.

Зупинити геополітичний реверс України – це завдання на найближчі роки. Я йду в Раду, щоб боротися з енергетичними монополіями: Ахметов і теплова генераці; Медведчук і дизельне паливо; Фірташ і газ.

І на завершальному етапі виборчої кампанії мені потрібна в цьому підтримка. Розкажіть вашим друзям та родичам про мою боротьбу. Закличте їх прийти на вибори. Якщо є можливість – підтримайте кампанію фінансово.

Як це можна зробити?

Реквізити, необхідні для поповнення виборчого фонду кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №220: ЛЕЩЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ ,ЄДРПОУ/ДРФО

У призначенні платежу вказати: “внесок до виборчого фонду кандидата в депутати Лещенка С.А.”

До відділення банку треба взяти свій паспорт, ІПН та заповнену заяву про відсутність обставин, наявність яких є підставою для відмови у прийнятті платіжного документа.

Дякую за вашу небайдужість!».

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом