Активістам не слід захоплюватися незаконною агітацією

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

187 просмотров

У Сумському державному університеті зафіксовано факт незаконної антиагітації викладачем навчального закладу. У зв’язку з цим, народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook закликає всіх студентів фіксувати та повідомляти про такі випадки у своїх навчальних закладах.

Публікую відео незаконної антиагітації викладачем Сумського держуніверситету Анатолія Опанасюка з метою превенції і недопущення подібної поведінки інших викладачів в інших ВНЗ країни. Вимагаю від ректора Сумського державного університету вжити заходів дисциплінарного характеру по відношенню до завідуючого кафедри електроніки Анатолію Опанасюку, щоб він на своїх лекціях займався прямими своїми обов’язками, а не агітацією. Прошу студентів всіх ВНЗ України фіксувати і припиняти аналогічні дії своїх викладачів, які намагаються нав’язати свою точку зору щодо того, за кого потрібно голосувати, а за кого — ні, у другому турі Президентських виборів”, — написав Геращенко.

  • Нагадаємо, не зважаючи на відсутність законодавчої заборони на передвиборчу агітацію в соцмережі у “день тиші”, активні користувачі соціальних мереж і блогери мають дотримуватись загальних законодавчих норм і утриматись від здійснення агітації.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом