Активісти більше не зможуть влаштовувати безлади в суді

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

274 просмотров

З початку наступного року суди стануть захищеними. Активісти більше не зможуть влаштовувати безлади, вигукувати погрози, а майну та сім’ям суддів неможливо буде зашкодити. Таку мету поставили перед собою правники, створюючи новий орган, конкурс до якого незабаром розпочнеться.

Незахищеність судів призвела до того, що кожен охочий може сьогодні ввійти до установи й вилаяти законника. Неодноразово ВРП отримувала подібні заяви від служителів Феміди, які просили захистити їхню гідність. Найвеселішою історією минулої осені став випадок в одному із судів, коли активістка зайняла місце служителя Феміди й заявила, що тепер вона сама буде судити. Ні місцеві охоронці, ні поліція, яку вони викликали, не могли вмовити вперту жінку покинути залу засідань.

Запобігти подібним випадкам повинна Служба судової охорони. Нині відповідальність за безлад несуть Національна поліція та Національна гвардія. Під їхньою охороною перебувають 796 об’єктів. Законники сподіваються, що новостворений орган добре дбатиме про забезпечення суддівського спокою та допоможе уникнути проявів неповаги і помсти з боку невдоволених.

Кількість новобранців у ССО сягатиме 8 860 осіб.

Тож, можливо, у найближчому майбутньому за справедливість боротимуться не стільцями, столами, вибухівкою і лайкою, а за допомогою фахових адвокатів у рамках закону.

Про це пише «Закон і Бізнес».

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом