Активісти Харкова погрожують знести погруддя Жукову

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

267 просмотров

Активісти Харкова заявляють, що у разі повернення проспекту Григоренка старої назви – на честь Жукова, – вони знесуть погруддя Жукова.

Про це йдеться на сторінці громадської організації “Світанок” у Facebook.

Категорично засуджуємо дану заяву Харківського міського голови та наголошуємо, що харківська громада не дасть знести волонтерський намет (на площі Свободи – ред.), а у випадку незаконного рішення міськради щодо повернення проспекту імені Жукова ми заявляємо, що погруддя Жукова у Харкові буде повалено!” – йдеться у дописі.

Раніше Харківський міський голова Геннадий Кернес написав у Facebook, що готовий задовольнити петиції харків’ян щодо знесення намету “Все для Перемоги” на площі Свободи та повернення “декомунізованого” проспекту Григоренка попередньої назви – на честь маршала Жукова, – якщо кожна петиція набере не менше 5 тис. голосів.

Наразі петиція про знесення намету вже набрала більше 5 тис. голосів.

Волонтерский намет “Все для Перемоги” безперервно діє з 2014 року і, за словами активістів, є важливим об’єктом в умовах інформаційної війни.

Крім того, активісти вимагають провести роз’яснювальну роботу щодо того, ким був маршал Радянського Союзу Георгій Жуков, та про його злочини, а також про генерала Петра Григоренка.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом