Активісти хочуть себе показати, чи якусь справу зробити?

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

192 просмотров

На початку серпня ЗМІ повідомили про акцію на захист людей, які потерпають від незаконних переслідувань, що відбулася біля офісу Президента.

Біля будівлі Офісу президента приблизно півсотні активістів провели акцію з вимогою переглянути справи близько 120 осіб, які в Україні потерпають від незаконних переслідувань або засуджені за сфабрикованими справами.

Участь у акції взяли представники громадської організації “Комітет визволення політв’язнів”, націоналістичної організації ОУН, громадські захисники засуджених екс-бійців роти “Торнадо” і інших добровольців.

Учасники акції заявили, що хочуть домогтися справедливості щодо переслідуваних осіб, які за їх словами “потерпають за свою громадянську позицію” і стали фігурантами сфальсифікованих справ.

Але для чого була організована ця акція? Активісти й справді хочуть комусь допомогти? Тоді вони мають знати, що питаннями, які піднімалися на гасла, опікуються зовсім інші служби, і аж ніяк не Президент країни. Більше того, замість крику на вулиці набагато ефективнішою є робота фахових адвокатів, які, як відомо, працюють у тиші.

Отож знову складається враження, що активісти чомусь вирішили, що давно не привертали до себе уваги й знайшли можливість створити свіженький інформаційний привід.

 Коментарі

Поділитися записом