Активісти медіаруху хочуть контролювати всю владу із Президентом включно

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

205 просмотров

Спочатку нагадаємо, що півроку тому, у лютому 2019 року, було створено рух “Медіа за усвідомлений вибір”, який об’єднує українські ЗМІ й медійні та громадські організації (тобто активістів, які не змогли оминути такий ласий шматочок).

І ось тепер медіаактивісти застерігають Президента Зеленського! Йдеться про фейкову інформацію про відставку Андрія Богдана із посади очільника ОПУ.

Нарешті медіа- та й інші активісти також знайшли підставу, щоб заявити про свої наміри «жорстко контролювати дії політиків».

Медіаактивісти обурюються, бо «Представники Офісу президента свідомо сприяли поширенню неправдивої новини: передали копію заяви одночасно декільком журналістам і впродовж доби не підтверджували і не спростовували її достовірність. Отже, йдеться про цілеспрямовану провокацію проти засобів масової інформації. Ми вважаємо неприпустимою ситуацію, коли державні службовці та політики свідомо поширюють неправдиву інформацію, підриваючи довіру суспільства до ЗМІ. Особливе занепокоєння викликає реакція голови держави Володимира Зеленського, який не визнав некоректність дій своїх підлеглих”.

Але зовсім не помічають, що публікувати неперевірену інформацію негоже. Чи не тому здається, що активісти вперто шукають причини заявити про необхідність контролю за роботою всіх органів державної влади?

 Коментарі

Поділитися записом