Активісти розповідають про підкуп виборців. Тепер пенсіонерів підманюють ліками

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

184 просмотров

Кандидати в депутати розпочали підкуп пенсіонерів. Про це повідомив у себе на сторінці в фейсбук громадський активіст Клим Хоменко.

Він виклав фото, так званої “аптечки”, яку розносять по квартирам  агітатори, разом з агітаційними матеріалами кандидата в депутати Вікторії Мухи по 218 виборчому окрузі в м. Києві.

Вікторія Муха є діючим депутатом Київради та працює помічницею народного депутата Олександра Третьякова (БПП). Його білборди вже з’явились у сусідньому окрузі. Вони теж у синьо-жовтих кольорах.

Очевидно, що депутат Олександр Третяков, за допомогою свого одноіменного фонду, допомагає помічниці Мусі теж стати депутатом.

Пенсіонери в захваті від таких наборів і вже придумують безліч схем, щоб отримати по декілька штук.

Кандидати в депутати по мажоритарних округах не приховують своє бажання будь-якою ціною здобути перемогу на окрузі і застосовують усі можливі способи підкупу виборців, відчуваючи свою безкарність перед законом.

Такі дії кандидатів, є наслідком недосконалості і нереформованості виборчого законодавства. Дострокові вибори Народних депутатів України, позбавили Українців можливості, прийняти нове виборче законодавство, яке буде передбачати відкриті партійні списки і відсутність мажоритарки.

Нагадуємо, що Конституційний суд України, може визнати неконституційним Указ Президента України Володимира Зеленського про розпуск парламенту.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом