Активісти вимагають у промислових підприємств доступу до постів моніторингу

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

185 просмотров

Активісти вимагають доступу до постів моніторингу у промислових підприємств. Таку  заяву зробила керівник Екопатруля Тетяна Лампика у Facebook.

Після численних акцій,які провів Екопатруль, “Громадське формування “Екологічний патруль” і наші колеги по всій Україні стало ясно, що ми дуже довгий час воюємо з вітряками“, – написала вона.

Я, як професійний еколог розумію, що необхідна достовірна, правдива і в режимі онлайн передача даних про екологічний моніторинг, для її обробки та аналізу, формування вимог до підприємства на всіх рівнях! Як керівник Екопатруля, я розумію, що тільки свідчення сертифікованого обладнання буду прийняті контролюючими органами. Поки Міністерство екології України думає, в Україні створюється система громадського екологічного моніторингу“, – додала вона.

За її словами, активісти зібрали підписи і передадуть звернення промисловим підприємствам.

Тому ми зібрали підписи в Маріуполі для звернення до “Метінвесту” з вимогою: Надати вільний доступ до системи екологічного моніторингу всіх Металургійних підприємств холдингу в Кривому Розі, Запоріжжі, Маріуполі. Аналогічні запити ми направимо всім промисловим підприємствам (DCH, Arcelor, Interpipe, Ferrexpo) Запит направимо офіційно, з кур’єром“, – підсумувала вона.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом