Активісти вимагають усунути Сергія Ківалова від керівництва юридичною академією

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

142 просмотров

Об’єднані націоналісти 11 липня пікетували Міносвіти через ситуацію, яка склалася в університеті «Одеська юридична академія» і називали цю ситуацію ганебною. Активісти стверджували, що Президент академії та кандидат в депутати по 135 округу Сергій Ківалов залякує та використовує студентів і викладачів у своїй виборчій кампанії.

У заяві мітингувальників ідеться про те, що «Працівників ВНЗ звільняють з посад, а студентів відраховують, якщо ті відмовляються проголосувати за Ківалова. Нещодавно президент академії переніс сесію на місяць вперед, щоб студенти віддали за нього свій голос. Також їх змушують працювати у виборчих комісіях. Крім того, студентів з інших міст реєструють у своїх гуртожитках, які територіально знаходяться саме в районі 135 округу».

Націоналісти звертали увагу МОН на те, що «Використання студентів як рабської електоральної сили є неприпустимим, а перенесення сесії для фальсифікації виборів на 135 окрузі є не лише порушенням усіх правових норм, але і зводить нанівець досягнення Майдану».

Активісти висунули свої вимоги і звернулися до правоохоронних органів:

  • «Вимагаємо від Міносвіти усунути президента ВНЗ Ківалова та ректора Загороднього і провести розслідування усіх порушень, які відбуваються в Одеській юридичній академії.
  • Закликаємо також правоохоронні органи та ЦВК зупинити порушення виборчого законодавства на 135 окрузі».

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом