Активісти вимагають відставки Луценка та Авакова

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

106 просмотров

Активісти збираються на акцію: вимагають відставки Луценка та Авакова. Правоохоронні органи замість боротьби з корупцією — очолили її, пояснюють громадські діячі.

Громадські активісти збираються біля будівель Генпрокуратури і міністерства внутрішніх справ 14 травня на акцію за відставку Юрія Луценка та Арсена Авакова.

Учасники акції встановлять знак “Токсично” та обгородять обмежувальною стрічкою територію обох відомств.

Очільники цих відомств Юрій Луценко і Арсен Аваков стали політично токсичними та повинні піти у відставку“, – пишуть організатори.

Генпрокурор Луценко та міністр внутрішніх справ Аваков несуть політичну відповідальність за провал реформ прокуратури та поліції. Правоохоронні органи замість боротьби з корупцією — очолили її, а замість арешту кримінальних авторитетів — стали їхніми кращими друзями.

Зокрема, з 2017 року в Україні вчинили 55 нападів на активістів і журналістів, з них 4 – вбивства. Протестувальники впевнені, що правоохоронці усіляко саботують справи, оскільки в жодному з випадків замовники не покарані.

Також нагадали про справу вбитої херсонки Катерини Гандзюк і так звані “рюкзаки Авакова” – корупційну схему за участю сина міністра МВС Олександра Авакова.

Луценка звинувачують у відсутності прогресу в розслідуванні справи Євромайдану. Через вагання генпрокурора з санкційного списку виключили “регіоналів” Андрія та Сергія Клюєвих,  Юрія Іванющенка, Андрія Портнова, Олену Лукаш та інших.

  • Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський вважає, що генпрокурор Юрій Луценко повинен допрацювати на посаді до парламентських виборів.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом