Активісти всюди хочуть бути недоторканними

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

357 просмотров

Іще у травні у Рівному активісти вимагали відправити у відставку президента Володимира Зеленського, який іще й попрацювати не встиг. Але активісти вимагали!

Пригадаймо, що активістами були 16-річна Дарина Коцюруба і 20-річний Роман Філюк, які в центрі Рівного вийшли з плакатами за імпічмент.

Як відомо, закон вимагає попередити владу, бо без попередження буде зафіксоване адміністративне правопорушення. Владу ніхто не попереджав, тому поліція склала протокол за неповідомлення відповідних органів при проведенні мітингів.

Тобто поліція діяла правильно й у межах своїх повноважень. А от солодка парочка закон порушувала, що й було підтверджено місцевим судом. Дівчина, правда, відбулася самим попередженням – навіть без штрафу. Ну, «накосячили», то й сидіть нищечком. А ле ж матінка правопорушниці вирішила подавати апеляцію й доводити невинність протестантки.

Врешті вирок був скасований, про що із задоволенням повідомила активістка Олександра Дворецька на своїй сторінці в Facebook, і це одразу стало надбанням ЗМІ.

На думку активістки Дворецької, суд був упередженим, тому й скасування вироку закономірке. Але хочеться запитати, чи мають право активісти будь-якого штибу тиснути на суд, щось вимагати й розголошувати будь-яку інформацію? Більше того, активістка дає суду поради й висловлює  свою, явно упереджену думку.

Влада погана, поліція погана, суд поганий, а ось активісти – просто лялечки.

Та хто ці активісти насправді й чому вони так багато на себе беруть?

 Коментарі

Поділитися записом