Активісти зруйнували паркан на місці будівництва Музею Революції гідності у Києві

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

106 просмотров

У суботу, 18 травня, декілька десятків молодиків за лічені хвилини розтрощили паркан на вулиці Інститутській з боку Хрещатика, який огороджував частину вулиці, де має бути будівельний майданчик майбутнього Музею Революції гідності.

Активісти зруйнували паркан на вулиці Інститутській на місці будівництва Музею Революції гідності. Декілька десятків молодиків з організації “СІЧ” за 10 хвилин розтрощили паркан, що відгороджує вулицю Інститутську від Хрещатика і до верхнього виходу станції метро “Хрещатик”.

На початок вулиці Інститутської прибігли близько 30 правоохоронців. Вони оточують незруйновану частину паркану. Правоохоронці поки що не затримали жодного активіста, хоча вже розпочались словесні перепалки між активістами та керівниками загону поліції.

  • Як повідомлялося, у січні вздовж алеї Героїв Небесної сотні на вулиці Інститутській було встановлено паркан для підготовки до будівництва Музею Революції гідності.
  • Адвокати потерпілих у справі екс-“беркутівців”, обвинувачених у масових розстрілах учасників Революції гідності, заявляли, що розпочинати будь-які роботи, в тому числі й з облаштування будмайданчика, до завершення слідчих експериментів не можна.
  • 13 травня розпочалися підготовчі будівельні роботи в нижній частині вулиці Інститутської. Там за допомогою трактора було знято близько 70 кв. м бруківки.
  • Після того, як туди прийшли активісти з громадської ініціативи «Зберегти Інститутську», його роботу було заблоковано.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом