Чи притягне НАЗК до відповідальності членів ГРД?

Категорія: Новини Автор: ShyGnu0 Comments

5135 просмотров

1 квітня 2018 року закінчився строк подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно до положень Закону України «Про запобігання корупції» обов’язок подати такі декларації мали і члени Громадської ради доброчесності.

Водночас ті, хто часто-густо дорікає суддям в недотриманні антикорупційного законодавства, самі є прикладом правового нігілізму та нехтування законодавчими приписами. Мова йде про двох членів Громадської ради доброчесності – Віталія Титича (http://www.feykaktiv.com/novini/chlen-grd-vitalij-titich-meshkaie-sered-budivelnogo-smittja/) та Михайла Жернакова (http://www.feykaktiv.com/novini/nazk-perevirit-suddju-olgu-minaievu/). Перший подав декларацію несвоєчасно, а другий не подав взагалі.

Статтею 49 Закону України «Про запобігання корупції» визначено, що державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, а також юридичні особи публічного права зобов’язані перевіряти факт подання суб’єктами декларування, які в них працюють (працювали або входять чи входили до складу утвореної в органі конкурсної комісії, до складу Громадської ради доброчесності, відповідних громадських рад, рад громадського контролю, утворених при державних органах), відповідно до цього Закону декларацій та повідомляти Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку.

На відповідний запит ВККС повідомило, що за результатами проведеної перевірки виявлено факти несвоєчасного подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік членом Громадської ради доброчесності Титичем В.М. та неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік членом Громадської ради доброчесності Жернаковим М.В. Про встановлені обставини Комісією поінформовано Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом направлення 17.04.2018 відповідних повідомлень.
Ми ж в свою чергу, будемо пильно слідкувати, щоб НАЗК не проігнорувало відповідні порушення «доброчесними» членами антикорупційного законодавства.
 Коментарі

Поділитися записом