Член ГРД Віталій Титич мешкає серед будівельного сміття?

Категорія: Новини Автор: ShyGnu0 Comments

3899 просмотров

2 квітня 2018 року подав у електронному вигляді свою щорічну декларацію за 2017 рік член ГРД, її координатор Віталій Титич.

Декларація не лише вирізняється чималими статками, але й черговий раз засвідчує, що активісти дуже не хочуть показувати усю правду про себе.

https://public.nazk.gov.ua/declaration/7beb4185-8adc-47b7-807d-9b8e43468d4a

Так, наприклад, в декларації серед нерухомого майна не зазначена квартира в м. Київ по вул. Т.Шамрила, 4-В, яка зареєстрована на Барильську О.Б. Це колишня дружина Віталія Титича, однак вони разом проживають у заміському котеджі в с. Білогородка (комплекс «Нарру land») Києво-Святошинського району. Більше того, мати Віталія Титича якраз і проживає в квартирі на Т.Шамрила. Тобто фактично квартира є, а в декларації її немає.

Ще більш цікавою виглядає спроба Титича приховати будь-яку інформацію про свій котедж, той самий з Нарру land. Віталій Титич чесно вказав його місцерозташування, однак зазначив лише, що це житловий будинок, загальна площа якого є невідомою. І взагалі цей будинок ще недобудований, а тому координатор ГРД записав його до розділу «Незавершене будівництво».

Те, що Віталій Титич з сім’єю, виявляється, вже декілька років живуть серед будівельного сміття, звичайно, дивує. Але щоб не знати навіть кількість квадратних метрів свого будинку – це вже занадто)))

І дещо про доходи члена ГРД.

Зарплата як адвоката в 30 тис грн за весь 2017 рік – це навіть не смішно. Бо, здається, лише представництво інтересів Сергія Горбатюка в суді мало б відбити цю суму за декілька судових засідань, що їх провів у 2017 році Віталій Титич.

Також є не зрозумілим, яку таку фінансову допомогу в розмірі 165 тис грн повертає Титичу його ж адвокатська контора, власником якої він є на 50%.

При цьому дивно, а навіщо повертав, бо у 2017 році Титич знову позичив своїм же адвокатам ще 220 тис грн. Тобто кожного року спочатку позичає сам собі, а потім повертає? Теоретично, нічого кримінального в цьому немає, якщо це, звичайно, не якийсь спосіб легалізації нетрудових доходів.

А вони, вочевидь, є, і немаленькі. Бо готівкою у Віталія Титича лежить 35 тис грн, 27 тис доларів США та 20 тис евро. Ще й на банківських рахунках 71 тис грн та 60 тис доларів США. Але натомість, здається, фінансист з Віталія Титича кепський, бо такі значні кошти чомусь не принесли власнику цих банківських рахунків в ОТП банку ані копійки дивідендів за увесь рік.

І вже зовсім дивно, що для такого поважного адвоката основний дохід приносить не діяльність в сфері права, а здавання нерухомого майна в оренду, бо відповідно до декларації діяльність ФОП ТИТИЧ принесла у 2017 році члену ГРД  315 тис грн.

Ось так і виходить, що заможний член ГРД і гривневий мільйонер Віталій Титич як адвокат заробляє менше 100 доларів на місяць, а мешкає взагалі в недобудованому житловому будинку.

Аліна Товченко

 Коментарі

Поділитися записом