Чому журналісти-активісти намагаються «допомагати» суддям?

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

340 просмотров

Невідома особа звинувачує законника в бажанні прийняти завідомо абсурдне рішення, а той вважає дар передбачення дописувача не менш абсурдним.

Олександр Мирутенко із Західного апеляційного господарського суду скаржиться на журналістів, які набридають своїми вказівками, що та як треба робити людині в мантії.

У середині квітня до їхнього суду надійшов запит від головного редактора одного з інформаційних агентств, який забажав коментарів з приводу фактів, викладених у статті з Інтернету. Свою цікавість він аргументував проведенням журналістського розслідування.

До запиту долучили текст статті, яку написав невідомий автор. Матеріал мав назву «Судовий абсурд під президентські вибори». Анонім дає пряму вказівку: «Судді повинні були просто покрутити пальцями біля скронь і відправити знахабнілих боржників геть». Наприкінці автор проймається запитанням: «Чому судді ігнорують не тільки закон, а й здоровий глузд?»

Окрім усього, аноніму не сподобалася дата засідання — 22 квітня. На його думку, під шумок виборів і скандалів можна проштовхнути завідомо абсурдне рішення.

Господарський спір, який викликав такий скрупульозний інтерес автора, досі триває, і рішення в ньому не ухвалили. О.Мирутенко вважає підозрілим дар передбачення, який продемонстрував невідомий, знаючи наперед, яке рішення збирається приймати суд.

Оскільки запит редактора та стаття надійшли поміж судовими засіданнями, законник трактує таку поведінку як спосіб уплинути на судочинство та вибити необхідне рішення, а також як спосіб сформувати громадську думку та знизити авторитет суду. На його думку, стаття вийшла на замовлення адвокатів однієї зі сторін.

Про неналежну поведінку журналістів законник поскаржився до Вищої ради правосуддя (№1909/0/6-19) та Генерального прокурора. Він просить ужити заходів, щоб надалі репортери не втручались у процес ухвалення рішень і не давали вказівок.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом