Глава ЦВК закликає спостерігачів від ГО не допустити насильства на виборах

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

144 просмотров

Голова Центральної виборчої комісії закликає зареєстрованих офіційних спостерігачів від громадських організацій об’єднати зусилля, аби не допустити насильства та протистояння на президентських виборах 31 березня 2019 року. Про це голова ЦВК Тетяна Сліпачук сказала під час прес-конференції в п’ятницю.

Я хочу звернути увагу зараз громадських організацій і закликати їх об’єднатися свої зусилля для того, щоб не допустити ніякого насильства та протистояння на цих виборах”, – заявила Сліпачук. Вона зазначила, що нині вже велика кількість громадських організацій зареєстровані як офіційні спостерігачі та висловила очікування, що “вони скористаються своїм правом і такі фізичні особи як офіційні спостерігачі з’являться на наших окружних і дільничних комісіях”.

Ніякого насильства, ніяких погроз не має бути на виборах. Всі порушення, які, на жаль, можуть траплятися, вони є предметом і компетенцією відповідних правоохоронних органів”, – наголосила Сліпачук.

  • Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року. ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду Глави держави – усього було зареєстровано 44 кандидатів. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом