ГРД наполягає! Суддям треба негайно "повирішувати питання" з активістами

Категорія: Новини Автор: ShyGnu0 Comments

3702 просмотров

До уваги суддів: що потрібно, аби комунікувати з ГРД“, – ось така новина сьогодні, 17 січня, з’явилась на сайті Громадської Ради Доброчесності при ВККСУ. Новина примітна з багатьох точок зору.

По-перше, вона “класична” (для ГРД як органу) з точки зору маніпулювання фактами.

Дивіться самі.

Ось головний меседж новини: “Громадська рада доброчесності запитала електронні адреси суддів для того аби забезпечити їм право на відповідь щодо фактів, виявлених ГРД в процесі аналізу. Чимало судів виявили своє небажання йти на контакт з ГРД, а тому не відповідають на/ігнорують відповідні запити”.

Тут шановні активісти трохи помиляються (а скоріше за все – помиляється саме Леонід Маслов, адже ми знаємо, що “головний по сайту ГРД” – саме він, адже сам зізнався), і відповіді на ці запити були, й непоодинокі. Наприклад, таку відповідь надав голова Апеляційного суду Одеської області Григорій Колесніков (детальніше про це – у новині  “ГРД закликали не завантажувати суди запитами, що не передбачені законом“).

І запитували в ГРД (а саме Віталій Титич, який й підписувався під цими листами), не лише й не стільки про електронні адреси суддів, але хотіли зібрати максимально повні суддівські досьє, декларації та фінансову інформацію, тобто персоніфіковані дані. А це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.

По-друге, навіть після року діяльності ГРД не перестає дивувати “напівофіційний стиль” ділового спілкування активістів. Чого вартує навіть таке речення “Ба більше, стверджують, що ГРД не має права звертатися до судів для того, щоб отримати інформацію“.

І це не випадковість, той самий вуличний сленг можна віднайти і в новині від 26 грудня – “Ба більше, виносять “рішення іменем України”, якими “відбілюють” репутацію своїх недоброчесних колег в очах суспільства“, і в інших “офіційних” новинах від ГРД.

Та повернімося до новини, в якій так наполегливо закликають суддів потоваришувати з Радою. Є там ще один цікавий запис: ” У разі, якщо суд не надав необхідної інформації для подальшого ефективної співпраці та комунікації, судді можуть самостійно надати особисте підтвердження на порталі ГРД до 20 січня включно. Наполегливо просимо не затягувати час до останнього моменту та максимально оперативно сконтактувати з Громадською радою доброчесності, аби уникнути зайвих непорозумінь та питань під час співбесід у межах переатестації”.

Наскільки вже то ефективною буде співпраця суддів з ГРД прогнозувати не можемо, але реакцію суддів легко відстежити за відповідними коментарями до цієї новини: “А в чому суть такого звернення ГРД особисто до суддів – ми щось на вас “нарили”, тож давайте повирішуємо? Або ми тут щось на вас “нарили” з анонімних джерел, але не можемо перевірити, то що ви скажете?”.

Аналізуючи усе те, що роблять і пишуть активісти з ГРД, таке припущення, до речі, має високий ступінь вірогідності)))

 

 Коментарі

Поділитися записом