Хто опікується корупційними схемами Фонду гарантування вкладів?

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

296 просмотров

Народний депутат Ігор Луценко на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив про судове засідання, на якому розглядатиметься корупція у Фонді гарантування вкладів. Установа, яка покликана захищати інтереси громадян, виявилася злодійкою.

Завтра – суд з приводу найбільш унікальної події в історії української фінансової корупції. 5 млн доларів – така сума хабара, з яким було затримано, за версією прокуратури, співробітника Фонду гарантування вкладів.

Як ви вже, мабуть, здогадалися, цю справу зливають по-тихому. Бо нікому ні в керівництві Фонду, ні в НБУ, ні в Генпрокуратурі (усюди ще засіли старі кадри) не хочеться показати схеми, якими – я впевнений – регулярно рухалися суми, подібні тій, яку було озвучено правоохоронцями. І знову-таки, я переконаний, що тут не обійшлося без потужного політичного даху над цими багатомільйонними оборудками.

Справа втретє змінила суд, судові засідання НЕ АНОНСУЮТЬСЯ, словом, руді миші бігають в розпачі.

Але ми – спільнота вкладників, чиї, власне, кошти і ходили як хабарі – не дамо злити такий цікавий прецедент. Це – та ниточка, за котру можна вийти на велику рибу. Найбільшу“.

Отже, 22-01-2019, тобто завтра, у середу, о 16-00 у Голосіївському суді м.Києва.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом