Як із активіста-афериста перетворитися на очільника парламентської більшості

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

398 просмотров

Найбільшу увагу зараз привертають вибори нового складу Верховної Ради і формування парламентської більшості. Здається, у ВР матимемо монобільшість. Але хто ж керуватиме фракцією, від якої тепер залежатиме життя в країні?

Кажуть, що йтиметься про Давида Арахамію.

Журналіст Володимир Бойко ділиться інформацією, із якої випливає, що «претендент на папаху», цебто на найвищу посаду в парламентсько-президентській країні, — це Давид Арахамія, «компаньйон скандального відомого Бірюкова… людина без середньої освіти й з репутацією дрібного шахрая».

«Арахамія в жовтні 2014-го став радником міністра оборони Гелетея… та головою Ради волонтерів при Міністерстві оборони України».

Отож маємо в новій владі ще одного досвідченого активіста! Кажуть, що про це «можна написати роман, а ще краще – обвинувальний акт».

То може, знайдуться на цього активіста інші активісти, причому не менш активні й не менш дієві, які з’ясують, як «Арахамія, який попередні роки оспівував Петра Олексійовича, раптом опинився на 4-му місці в партійному списку «Слуги народу». Ба більш того, Арахамія вже оголосив себе майбутнім керівником фракції й розповів, як він за допомогою штучного інтелекту контролюватиме підлеглих депутатів, щоби вони, не приведи боже, не проголосували на власний розсуд»?

І що ж там із освітою активіста, який уже бачить себе першим і всесильним?

 Коментарі

Поділитися записом