Керівник ДП «Дороги Прикарпаття» заявив, що не реагуватиме на закиди активістів, які піаряться на ремонті доріг

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

247 просмотров
Андрій Сазонов

Керівник ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазанов заявив, що не реагуватиме на закиди активістів, які піаряться на ремонті доріг.

Про це повідомляє Пік.

Під час щотижневої наради, яку провів в Івано-Франківській ОДА Віталій Федорів, йшлося про ремонт доріг Печеніжин-Рунґури-Слобода на Коломийщині, Рожнятів – Липовиця на Рожнятівщині та Креховичі-Дзвиняч Дзвиняцької ОТГ.

Голова Рожнятівської РДА Ірина Люклян заявила, що активісти, які мешкають у районі приходили у її кабінет і заявили, що мають намір перекривати шляхи і проводити акції під ОДА з вимогою ремонту дороги до їхнього села. Люклян вважає, що «Дороги Прикарпаття» затягують розробку документів, але у ДП заявляють, що це просто виробничий процес і вони будут дотримуватися процедур.

«У нас виробнича діяльність. Ми працюємо відповідно з чинним законодавством, і коли закінчимо всі процедури, до кінця цього тижня приступимо до виконання робіт. Ми не будемо реагувати на активістів та інших осіб, які намагаються заробити собі балів, не прикладаючи жодних зусиль для розвитку Івано-Франківської області», – підкреслив Андрій Сазонов.

Він повідомив, що ремонт частини доріг розпочнеться 15 серпня, а щодо дороги Печеніжин-Рунґури-Слобода сказав голові ОДА, що виконання робіт вже складає не менше 20%.

 Коментарі

Поділитися записом