Під КМДА лежачи протестують велосипедисти

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

104 просмотров

Під Київською міською державною адміністрацією 14 березня відбувався лежачий протест велосипедистів Києва. Усі київські велоспільноти вийшли на протест через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді.

Учасники акції лягли на асфальт біля своїх велосипедів, щоб символічно зобразити тіла збитих на дорозі велосипедистів.

Головною метою акції є привернення уваги до трьох наших головних вимог: створення велоінфраструктури, а конкретніше це оголошення тендерів на 7 веломаршрутів, на які вже виділила кошти Київрада. Друга вимога, це зниження ліміту швидкості в Києві до 50 км/год, минулої осені підвищено цей ліміт до 80 км/год. І третя вимога, це створення захистів безпеки на дорогах, делініаторів, які відгороджують смуги громадського транспорту від паркування“, – зазначила медіакоординатор Асоціації велосипедистів Києва Марина Блудша.

За її словами, акцію Die-in – лежачий протест – проводять по всьому світу. “Наприклад, в Берліні кожного разу, коли гине велосипедист відбуваються сидячі або лежачі протести на місці ДТП. Ми вирішили прийти під стіни КМДА, бо саме тут сидять чиновники, які вирішують, чи буде в Києві велоінфраструктура, чи ні“, – сказала вона.

Вона повідомила, що сьогодні відбудеться засідання транспортної комісії, де одним з питань буде виконання велоконцепції Києва, яка ухвалена 8 лютого 2018 року. “Київрада виділила кошти на проектування 7 веломаршрутів, станом на сьогодні не оголошено жоден тендер. Тому однією з наших вимог є оголосити тендер на всі 7 веломаршрутів“, – зазначила Блудша.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом