Процес саморозпаду активістів запущений: не для всіх вистачило місць в керівних органах РПР

Категорія: Новини Автор: feykaktiv_pro0 Comments

183 просмотров

11 липня 2019 року стало відомо, що активіст Олександр Лємєнов, який останні 5 років вважався головним «антикорупціонерним» експертом в ГО «Реанімаційний пакет реформ», пішов з організації.

Напередодні між активістами розгорнувся справжній скандал щодо призначень на керівні посади в РПР. Такий «збіг» дуже схожий на публічний демарш активіста через те, що його не взяли на керівну посаду. Сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук Лємєнов написав: “Останні події в Коаліції стали для мене чередою «маркерів», що процеси йдуть зовсім не так, як на це сподівався. Щиро вважав, що після реєстрації Спілки РПР щось зміниться. Але сталось інакше, про ці події писав не раз і не хочу повторюватись”.

Також відомо, що наразі серед активістів розпочалась дуже серйозна «броунівська течія» в сторону Великої Політики – багато активістів зареєструвались кандидатами в депутати, жорстко дискутують між собою щодо приналежності до старої-нової влади. Окремі з них, активно підтримуючи Зеленського сьогодні, трохи забули, що ще вчора їх фаворитом був Порошенко. В результаті активісти вже заплутались, де гарна влада, де погана, хто опозиціонер, а хто – ні, кого підтримувати, а кого – ні, хто “свій”, а хто вже “чужий”.

А відтак можна прогнозувати, що серед активістів запустився процес розпаду.

 Коментарі

Поділитися записом