Sapienti sat , або Без активістів ніяка вода не посвятиться

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

147 просмотров

Серед найголовніших реформ, які таки мають бути проведені в Україні, одноголосно називаються судова реформа і реформа антикорупційних органів. Такого реформування вимагає й українське суспільство, і міжнародна спільнота, і інвестори, які хочуть бути впевнені в прозорості правил гри. Звісно, що кожен крок у реформування судової системи привертає найпильнішу увагу не тільки юридичної й бізнес-спільноти, а ще й так званих активістів, які тільки й мріють накласти руку на суди, щоб мати вплив практично на всі сфери діяльності в Україні.

Громадські організації активістів шукають кожну можливість і кожну шпаринку, щоб зміни й навіть нові призначення в судовій системі не обійшлися без них.

Сьогодні, 12 липня, громадські організації оприлюднили заяву, у якій “закликають Вищу раду правосуддя та Комісію з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя провести новий конкурс на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду (ВАС), а Державну судову адміністрацію не призначати Оксану Літвінову на цю посаду”.

Активісти розгорнули проти Оксани Літвінової брудну кампанію вже досить давно, враховуючи, що конкурс на посаду заступника керівника апарату Вищого антикорупційного суду відбувся майже місяць тому, 14 червня 2019 року . Переможницею конкурсу було визначено Оксану Літвінову.

Активісти незадоволені перебігом конкурсу і навіть кількістю осіб, які взяли в ньому участь, і наголошують, “що в конкурсі взяли участь лише 4 кандидати”, із яких двоєвибули за результатами перевірки рівня володіння іноземною мовою”.

Намагаючись очорнити Оксану Літвінову, активісти посилаються на інформацію, яка належить їм же: “За інформацією, наявною у громадськості…”, тобто посилаються самі на себе як на вичерпне й правдиве джерело інформації.

Цікаво, що в заяві активісти використовують припущення: “Крім того, аналіз декларацій Оксани Літвінової показує, що кандидатка, ймовірно, приховує активи свого чоловіка. Так, у декларації за 2018 рік Оксана Літвінова не вказала доходів чоловіка, зазначивши, що він “не надав інформації”».

Як казали в давнину, Sapienti sat. Без активістів і тут вода не посвятиться.

 

 Коментарі

Поділитися записом