"Соросята" – відомий блогер визначив новий підвид активістів-"грантожерів"

Категорія: Новини Автор: feykaktiv_pro0 Comments

306 просмотров

2 серпня 2019 року відомий блогер Сергій Лямець розмістив на “УП” свої чергові роздуми щодо поточного стану політико-правової ситуації в країні. Додавши при цьому й окремі зовнішні геополітичні моменти. Що цікаво, дісталося цього разу і активістам, яких блогер назвав “соросятами”, через те, що їх спонсорування велось через Демократичну партію США та їх незмінного грантодавця Джорджа Сороса.

То хто ж такі “соросята”?

На думку Лямця, це “громадські активісти, яких з 2014 року наплодили в Україні представники Демократичної партії США. Відбір людей свого часу вів екс-глава Адміністрації президента Порошенко – Борис Ложкін. Фінансування під це – мільярди доларів – давали США і європейські країни. Більшу частину американських грошей розпиляли ще в Штатах, з європейськими було скромніше. Іноді за ці гроші робляться корисні справи, рухаючи реальні зміни – наприклад, на рівні міст. Але в масштабах держави ми спостерігаємо цілу армію лідерів думок. Саме про них варто говорити в лайливому сенсі слова…

Досліджуючи “еволюцію” активістів, блогер доходить до цікавого висновку, що в принципі “грантожери” готові служити будь-кому.

Так, він каже, що активісти особливо відчули “смак влади” за президентства Петра Порошенка, але й зараз знайшли собі місце під сонцем.

“Вони публічно підтримували реформи Порошенко. Але як тільки той програв вибори – частина з них пішли в партію “Голос” Святослава Вакарчука. Інша частина – скупчилась навколо Богдана. Главі Офісу президента вони допомагають дистанціюватися від Коломойського, а натомість мають неслабий гешефт. Через Богдана “соросята” дотяглися до Володимира Зеленського і заштовхали до нього в оточення таких персонажів, як Данилюк, Абромавічус і Гончарук. І ось, президент вже вибирає прем’єра з чотирьох близнюків- “Соросят”. Чому близнюків? Вони ж від різних політичних мам. А тут як раз дивимося по батькові. Батько у них один – по суті, колишній віце-президент США Джо Байден і його партнер, філантроп і фінансист Джордж Сорос”.

До речі, блогер дуже скептично ставиться до того, що ось тепер активістам вдастся провести справжню судову реформу. Бо насправді їм це не потрібно, адже потім не буде кого критикувати: “Соросята” знову хочуть судову реформу. Вони її вже проводили під дахом Порошенко, і вона провалилася. “Соросята” закривали на це очі, про людське око лаючи судову реформу Порошенко за дрібні вади. По суті, вони був одним цілим. Але тепер вони вже читають лекції депутатам від “Слуги народу” в Трускавці і знову хочуть керувати реформами. Зокрема – заново проводити судову реформу, тепер уже реформу Зеленського. Кажуть, мовляв, Порошенко був поганий, але тепер у нас все вийде”.

Блогер спеціально не робить жодних власних висновків, але в принципі і так все зрозуміло.

 Коментарі

Поділитися записом