Активістка Ірина Шиба не пройшла поліграф – збрехала щодо хабаря

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

1420 просмотров

У четвер, 11 липня, у прямому ефірі телеканалу ICTV активістка й претендентка на звання “нового лідера” (за версією каналу) Ірина Шиба хотіла обдурити поліграф, але не вийшло. У прямому ефірі транслювалося нове випробування для чергової когорти «нових лідерів», які претендують на знання і вміння змінити країну.

Трансляцію можна подивитися на офіційному сайті проекту, на сторінці у Facebook і на каналі у YouTube. Ну ось тут, наприклад  https://youtu.be/E6t3xug2GI0.

Цього разу пропонувалося випробування на поліграфі, тобто на детекторі брехні.

Серед претендентів була і активістка на ім’я Ірина Шиба.  «Серед топ-50 лідерів Відбірковий комітет проекту обрав 8 найкращих, які борються за головний приз – грошову винагороду на реалізацію своєї ідеї національного масштабу». Цікаво, що могло зацікавити пані Ірину? Можливість реалізовувати  ідеї чи можливість одержати гроші?

Активістка Ірина Шиба має намір впорядкувати правове поле України й закликати до порядку суддівський загал.

Зрозуміло, що боротися із корупцією в суддівських лавах може тільки справді бездоганна людина. Але виявилось, що чесна Ірина Шиба, яка збирається привести до порядку нечесних суддів, давала хабарі! На поліграфі виявилося, що іще в час навчання в університеті тоді ще студентка Шиба не гребувала хабарами. Пояснення про чай у подарунок чомусь не здається переконливим.

Напрошується питання, а якою ж тоді є якість одержаної за хабарі освіти? І чи може активістка, яка вчилася за хабарі, тепер перевіряти суддів?

Оце і все, що треба знати про якість юридичної освіти «нового лідера» Ірини Шиби, а вже разом — і про її доброчесність. Тим не менше, активістка з нечесним дипломом в передачі «Честь і нечесть» багато говорить про нечесність суддів!

Ані пристойної освіти немає, ані практичного досвіду, ані порядності й доброчесності – самі лише амбіції.

 

 

 Коментарі

Поділитися записом