Студенти-активісти примусили ректора КНУ звільнити Андрія Портнова від викладацької діяльності

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

230 просмотров

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський близько 22 години приїхав до Червоного корпусу на вимогу студентів.

Губерський розірвав угоду з Портновим, підписавши відповідний указ.

Студенти вимагають дооформлення документу. Вимагають номер наказу у документі та печатку. Печатку адміністрація обіцяє поставити зранку, коли відчинять канцелярію. Обіцяють опублікувати в Інтернеті. Учасники акції стоять під корпусом, їмо піцу. Святкуємо. Співаємо Гімн України. Перемога!“, – повідомили організатори протесту на каналі “Ні Портнову в КНУ” у Telegram.

Сам Портнов зазначив, що спокійно ставиться до свого відсторонення від викладацької діяльності в університеті. “Скасували наказ про моє призначення в університет. Спокійно приймаю це рішення і продовжую займатися Порошенко“, – написав політик у своєму телеграм-каналі.

  • Як повідомлялося, у четвер, 20 червня, в акції протесту біля “Червоного корпусу” брали участь близько 200 студентів КНУ ім. Шевченка. Вони тримали плакати: «Портнов, пора в Ростов», «Місце Портнова – у в’язниці, а не в університеті», «Сьогодні – Портнов, завтра – Янукович». Також написи на плакатах стосуються і ректора закладу вищої освіти Губерського, зокрема, на одному з плакатів написано «Губерський = Путін». Згодом студенти розпочали сидячий страйк біля кабінету ректора Леоніда Губерського.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом