Тепер «Слугами народу» будуть тусовщики і активісти? Подейкують, місце в "Слузі народу" коштує $2 млн

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

160 просмотров

У списки партії “Слуга народу” на позачергових виборах до Верховної Ради потрапила київська тусовниця Ірина Панченко. Про це розповіли українці у відповідь на пропозицію керівництва політсили знайти компромат на кандидатів в народні депутати.

Ірина Панченко – 25-річна дочка бізнесмена Сергія Панченка, який родом з Кіровоградської області. З 2000 року живе в Києві.

Відзначається, що Ірина закінчила Київський національний університет імені Т. Г. Шевченка. “Їздить на джипі “Бентлі”. Помічена тільки в найдорожчих салонах Києва з собачкою, на тусовках у нічних клубах, ресторанах“, – додало джерело.

При цьому була озвучена версія, що місце в партії для Панченко нібито купили за 2 млн доларів. Назвали також ім’я ймовірного посередника – колишній нардеп, екс-глава Кримської і Львівської митниці Віктор Тимошенко, якому раніше не раз приписували лобіювання в кандидати своїх людей.

Бізнесмен Панченко відмовився коментувати, як його дочка опинилася в списку партії “Слуга народу”, але надіслав її резюме.

Ірина Панченко дійсно закінчила юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка в 2016 році. Також з 2014 по 2017 рік навчалася у Київському інституті міжнародних відносин. У 2018 році пройшла курси телеведучих Showmax.

У графі “досвід роботи” у 25-річної Ірини Панченко вказано рядок – працювала юристом в ТОВ “Торговий дім “Фінпро” (2014-2017 рр.), А з вересня 2017 року – приватний нотаріус. Своїми головними діловими якостями Ірина вважає, серед іншого, старанність, самокритичність, стресостійкість і здатність до швидкого навчання.

У коментарі Панченко підтвердила, що це саме вона значиться під 73-м номером у списку партії “Слуга народу”. Однак на питання, як вона опинилася в команді Зеленського, Ірина відповідати відмовилася. Вона не підтвердила і не спростувала інформацію джерела про те, що місце в списку купив її батько.

Я буду давати коментарі, коли я буду в партії. Я ще нікуди не потрапила. Поговоримо після виборів“, – заявила Панченко.

Відзначається, що в керівництві партії “Слуга народу” не змогли відразу відповісти, як дівчина отримала місце в партійному списку, однак пообіцяли розібратися в ситуації.

  • У цій же партії, а також у прохідних списках партій «Голос», перефарбований БПП, «Батьківщина» і в усіх інших помічені люди, які роками одержували гранти і вважалися «професійними активістами».

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом