У банці з павуками: Через незгоду з коментарем одного з активістів його зацькували колишні соратники

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

226 просмотров

Громадський активіст, представник румунської нацменшини Дмитро Кауля підтримав закон про середню освіту та майбутнє румунської школи в Україні, і через це його почала цькувати румунська громада Буковини.

Про скандал розповіло видання «Молодий буковинець».

Кілька місяців тому Каулі дав коментар, у якому пояснив, що закон про середню освіту важливий для румунської громади, а потім його слова перекрутили і розповсюдили у румунській пресі. Такий звичний активістський прийомчик, правда ж?

Після цього Кауля висловився і про активістів румунської громади Буковини, своїх колищніх соратників він назвав псевдопатріотами, які використовують громадські настрої для того, щоб заробляти імідж і великі гроші, спеціально утримують кризові питання на поверхні якомога довше, щоб на них піаритися, але вирішувати їх не збираються.

Також Каула заявив, що багато його колишніх соратників, які виступають від імені громади розхитують ситуацію всередині України в інтересах Росії. І те саме відбувається з громадою угорців, каже він.

А так, звісно, кожен має право на свободу висловлювання, але лише якщо це висловлення не заважає заробляти на активізмі.

 Коментарі

Поділитися записом