Упереджену думку про суди і суддів формують такі депутати-активісти, як Олег Ляшко

Категорія: Новини Автор: Site Editor0 Comments

233 просмотров

Голова КСУ звинуватила Олега Ляшка у наклепі й тиску в питанні щодо розпуску Ради. За словами Наталії Шаптали, заява нардепа має маніпулятивний характер та не відповідає дійсності.

Голова Конституційного Суду Наталя Шаптала заперечує, що мала приватні зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, і звинувачує нардепа та лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка у наклепі та тиску на суд.

Заяву Шаптали у відповідь на слова лідера “Радикальної партії” поширила прес-служба КС.

Як зазначається, напередодні Олег Ляшко в ефірі одного з телеканалів заявив, що нібито за його інформацією, “голова КС мінімум двічі за останній час була в Адміністрації президента“.

Нардеп також стверджує, що “сьогодні на суддів Конституційного суду чиниться шалений тиск, щоб приховати порушення Конституції Зеленським. І голова КСУ особисто бере в цьому участь“.

У свою чергу Шаптала спростовує твердження Ляшка щодо відвідування нею Адміністрації президента та зустрічей із Володимиром Зеленським.

Вона заявила, що бачила Зеленського двічі – але це було на публіці: 20 травня голова КС приводила Зеленського до присяги президента у Верховній Раді, а 11 червня президент мав слово на відкритій частині засідання Великої палати Конституційного Суду з розгляду справи щодо конституційності розпуску парламенту.

Таким чином, заява народного депутата України О.В. Ляшка має маніпулятивний характер, не відповідає дійсності, спрямована на формування у суспільстві упередженої думки про Конституційний Суд України, зокрема в контексті розгляду ним справи щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу президента України “Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів”. Такі заяви політиків сприймаються як тиск на Голову Конституційного Суду України та Конституційний Суд України в цілому“, – підкреслила голова КС.

  • Нагадаємо, раніше лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко влаштував скандал в Адміністрації президента через заборону знімати на телефон переговори президента Володимира Зеленського із главами фракцій Верховної Ради по темі позачергових парламентських виборів.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом