В Україні тих, хто бореться з корупцією, називають радикалами. Невже це правда?

Категорія: Новини Автор: feykaktiv0 Comments

188 просмотров

Керівник центрального штабу Національного Корпусу Родіон Кудряшов впевнений, що суперечки навколо 9 травня гальмують перспективи розвитку України, а образ «радикалів Нацкорпусу» нав’язаний суспільству тими, хто захищає корупцію. Такі думки він висловив в ефірі телеканалу «ZIK».

«9 травня перетворили на день колаборанта в Україні. І це робить не Росія – це справа рук внутрішніх українських ворогів-реваншистів. Але ми прямуємо в майбутнє, і моє ставлення до 9 травня – виключно, як до дня пам’яті», – сказав Кудряшов, коментуючи події 9 травня.

За словами керівника штабу Нацкорпусу, в Україні сьогодні є багато проблем, що потребують уваги та енергії суспільства набагато більше, аніж «дев’ятотравневі байки».

«Я згоден з тим, що хто не знає свого минулого, той не гідний майбутнього. Але сьогодні нам варто відходити від сварок на теми минулого і думати про майбутнє. Більше уваги приділяти питанням боротьби з корупцією, війни та іншим нагальним питанням», – додав він.

Також Кудряшов пояснив, чому на Національний Корпус продовжують навішувати ярлик «радикалів». «Національний Корпус називають радикалами, тому що ми боремося проти корупції. Всі наші «радикальні» дії направлені на радикальну боротьбу з цим явищем», – зазначив керівник штабу НК.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом